Кафедра англійської філології
Факультет іноземних мов

Наукова робота студентів під керівництвом професорсько-викладацького складу кафедри англійської філології ведеться за такими напрямками:

• робота наукових гуртків та проблемних груп;
  • участь студентів в олімпіадах;
  • участь студентів у конференціях, семінарах та інших заходах;
  • написання конкурсних робіт;
  • друкування студентами публікацій (науково-методичні статті, тези, методичні посібники та ін.);
  • співробітництво студентів з іншими навчальними закладами.

Робота наукових гуртків та проблемних груп

На кафедрі англійської філології активно працюють наукові гуртки і проблемні групи (усього 3, охоплено 21 студент), зокрема: «Актуальні проблеми педагогіки та методики викладання англійської мови» (керівник – доц. Зоренко І. С.), «Актуальні проблеми англійського мовознавства» (кер. – доц. Клименко І. М.), «Актуальні проблеми англомовної літератури»(кер. - доц. Федоряка Л.Д.).

Участь студентів у олімпіадах

У листопаді-грудні кожного року викладачами кафедри  проводяться олімпіади з практичних аспектів англійської мови та літератури в усіх групах І-IV курсів АНФ. Організатори –  доц. Клименко І.М., доц. Луценко Л. О. Олімпіади проведяться у відповідності з вимогами Програми практичного курсу англійської мови.

• На І курсі проводиться конкурс фонетики.
  • На ІІ курсі олімпіада  проводиться  у формі дебатів за моделлю Карла Поппера.
  • Олімпіада для студентів ІІІ курсу АНФ включає лексико-граматичний тест та аудіювання.
  • На IV курсі АНФ олімпіада містить такі завдання: аудіювання, читання, лексико-граматичний тест та написання есе.

Участь у конференціях, семінарах та інших заходах

У підсумковій науково-практичній студентській конференції, що відбується у березні кожного року, беруть участь студенти під керівництвом  доцентів Луценко Л.Д.,  Зоренко І. С., Клименко І. М.  та ін. Студенти готують доповіді з актуальних проблем англійської мови та літератури, а також педагогіки та методики викладання іноземних мов.

Співробітництво студентів з іншими навчальними закладами

Кафедра надає науково-методичну допомогу школам міста (фестиваль «Лінгва»). Щодо роботи в цьому напрямку слід відзначити викладачів Зоренко І. С., Луценко Л. О., Салащенко Г. М.

Студенти спеціальності «Мова та література (англійська)» активно співпрацюють з такими школами та гімназіями міста: №4, 71, 103, 69, 24, 26, 68.