Кафедра англійської філології

І-Сухоребрий Д.

ІІ-Няттієва Г.

ІІІ-Макуха А.

Завдання для студентів ІІІ курсу АНФ включало лексико-граматичний тест, читання та аудіювання. Лексично-граматичний тест виявив недоліки в знаннях студентів, зокрема труднощі у вживанні прийменників та артиклів. У цілому, на олімпіаді був продемонстрований досить високий рівень знань студентів, а також їх бажання додатково працювати над англійською мовою. Проведення олімпіади виявило необхідність розробки додаткових творчих завдань за вибором, можливо, створення певних письмових проблемних ситуацій для студентів, які бажають отримувати більш високі бали. Олімпіада з англійської мови на ІV курсі АНФ містила такі завдання: аудіювання, лексико-граматичний тест та написання есе. Запропоновані завдання було складено з урахуванням визначеного програмою рівня граматичної, лексичної та мовленнєвої компетенції студентів, а також з урахуванням типових вимог та завдань, що пропонуються учасникам всеукраїнських студентських олімпіад з англійської мови. Результати олімпіади виявили середній рівень знань студентів. Аналіз робіт свідчить, що студенти досить добре справилися із завданнями з аудіювання, але мають деякі труднощі у вживанні фразових і модальних дієслів та ідіом.

Жовтень 2017