Кафедра англійської філології
Факультет іноземних мов

Кваліфікаційні роботи (ОКР – спеціаліст)

№ п\п ПІБ студента Тема роботи Науковий  керівник Рецензент
1. Подосінова Олександрівна Порівняльний аналіз особливостей публіцистичного стилю в англійській та українській мовах Клименко І.М., к.ф.н., доц.

к.ф.н., доц.

2. Фролова Ксенія Вадимівна Втілення принципів «нової» драми у найрепрезентативніших творах Б.Шоу Федоряка Л.Д., к.ф.н., доц.

к.ф.н., доц.

3. Герасименко Ольга Юріївна Стратегії маніпулятивного впливу в промовах і дебатах сучасних американських політиків

Луценко Л.О.,

к.ф.н., доц.

4. Бобокало Дар’я Олександрівна Англійське скорочення в діахронічному аспекті Зоренко І.С., к.п.н., доц. Мельничук Г.М., к.ф.н., доц.
5. Сальнікова Наталія Віталіївна Використаннянавчальногодіалогу як засобуактивізаціїміжкультурноїкомпетенції на уроках англійськоїмови. Салащенко Г.М., к.п.н. Мельничук Г.М., к.ф.н., доц.