Кафедра англійської філології
Факультет іноземних мов

2Кадченко Людмила Петрівна закінчила Дніпропетровський державний університет (нині ДНУ ім. О.Гончара) за спеціальністю „Англійська мова та література”.

Кадченко Л.П. працює в Криворізькому державному педагогічному університеті з 1980 р., де спочатку була викладачем кафедри іноземних мов, потім старшим викладачем цієї ж кафедри і з 1994 р. – доцентом кафедри іноземних мов. З вересня 2014 р. Кадченко Л.П. працює на посаді доцента кафедри англійської філології.

У 1992 р. Кадченко Л.П. успішно  захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук на тему “Формування готовності студентів педвузу до професійної діяльності засобами іноземної мови”. Рішенням спеціалізованої вченої ради Харківського державного педагогічного інституту імені Г.С.Сковороди від 1 жовтня 1992 р.  Кадченко Людмилі Петрівні присвоєно науковий ступінь кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.01 – теорія і історія педагогіки.

У 2004 р. рішенням Атестаційної колегії Міністерства науки і освіти України Кадченко Л.П. присвоєне вчене звання доцента кафедри іноземних мов.

Кадченко Л.П. продовжує займатися науково-дослідною роботою. Після захисту дисертації тема її наукових інтересів пов’зана з формуванням професійної компетентності майбутніх педагогів у процесі самостійної навчальної діяльності з іноземної мови. Вона бере активну участь у роботі міжнародних, всеукраїнських, міжвузівських та загальноуніверситетських наукових та науково-практичних конференцій, має ряд публікацій у збірниках наукових праць.

Кадченко Людмила Петрівна викладає курс іноземної мови  (англійської) для аспірантів та студентів фізико-математичного, історичного та природничого факультетів, спецкурс з іноземної мови професійного спрямування для студентів ІV курсу фізико-математичного факультету та спецкурс «Комп`ютерні технології» для студентів V курсу цього ж факультету, викладала також курс „Основи наукової комунікації іноземною мовою” для студентів магістратури.

За час роботи в університеті Кадченко Л.П. зарекомендувала себе висококваліфікованим викладачем вищої школи і ерудованим науковцем. Вона постійно вдосконалює  методику викладання англійської мови, здійснюючи пошуки нових шляхів та методів навчання іноземних мов, вивчаючи та впроваджуючи у практику досвід роботи новаторів вітчизняної та зарубіжної педагогічної і методичної науки.

Студенти Кадченко Л.П. неодноразово були переможцями загальноуніверситетських олімпіад та учасниками Всеукраїнських олімпіад з англійської мови для студентів немовних вищих навчальних закладів.

За багаторічну сумлінну працю, активну участь у вихованні студентської молоді Кадченко Л.П була відзначена грамотами ректорату, управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради, а також Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України.

У 2004 р. її нагороджено нагрудним знаком „Відмінник освіти України”.

Листопад 2017