Кафедра англійської філології
Факультет іноземних мов

5Федоряка Людмила Діамарівна у 1995 році з відзнакою закінчила філологічний факультет Полтавського державного педагогічного інституту ім. В. Г. Короленка за спеціальністю «Російська мова та література та англійська мова».

У 2006 р. закінчила аспірантуру при Запорізькому національному університеті за спеціальністю «Література зарубіжних країн».

На кафедрі англійської філології Федоряка Л.Д. Криворізького державного педагогічного інституту працює з 1999 року спочатку асистентом, потім старшим викладачем, а з 2013 року – доцентом кафедри. Читає лекції з «Літератури Англії» та «Стилістики». На високому науково-методичному рівні проводить лекційні, семінарські та лабораторні заняття, керує педагогічною практикою студентів 5 курсів, курсовими та кваліфікаційними роботами.

У 2009 р. Федоряка Л.Д. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата філологічних наук зі спеціальності «Література зарубіжних країн» на тему «Творчі пошуки Томаса Неша-сатирика в культурному контексті англійського Ренесансу».

У 2013 році присвоєне вчене звання доцента.

За останній час Федоряка Л.Д. викладала такі навчальні курси для студентів 4 курсів, магістрів факультету іноземних мов як «Література Англії», «Стилістика», Інтерпретація тексту

Наукові інтереси: література англійського Ренесансу, стилістика англійської мови, новітні методології здійснення інтерпретаційної процедури ренесансних текстів.

На сьогодні разом зі студентами Федоряка Л.Д. працює у напрямку дослідження поетики творів англійської літератури.

Л. Д. Федоряка багато уваги приділяє організації навчально-виховного процесу на факультеті, роботі зі студентською радою факультету, старостами академічних груп, індивідуальному спілкуванню зі студентами, сприянню активній участі студентів факультету у спортивному та культурному житті університету та міста. Федоряка Л.Д. є член вченої Ради факультету.

E-mail: fedoryaka.lyudmila@mail.ru