Кафедра англійської філології
Факультет іноземних мов

Дмитрук Лілія Анатоліївна у 1993 закінчила природничо-математичний ліцей і вступила до Криворізького державного педагогічного інституту. У 1998 р. закінчила цей інститут за спеціальністю «Мова та література (російська та англійська)». У 1998 році зарахована до аспірантури Криворізького державного педагогічного інституту за спеціальністю 10.01.06 – теорія літератури. Тема дисертаційного дослідження: «Художній час і художній простір  у поезії». З 2005 р. - кандидат філологічних наук зі спеціальності «Теорія літератури ».

З 1999-2013 працювала викладачем, старшим викладачем, доцентом кафедри Іноземних мов. З 2013 р . - доцент кафедри Англійської філології КДПУ, яку очолює к.п.н., доцент Зоренко І.С.

За час роботи в інституті видано 50 статей у спеціальних виданнях (25 з ​​них з філології, 25 з педагогіки ) і 2 навчальних посібники з англійської мови для студентів вищих навчальних закладів.

За останні п'ять років було прийнято участь в 5 - ти міжнародних та 5 - ти всеукраїнських конференціях.

З 2014 року - доктор педагогічних наук зі спеціальності «Теорія навчання». Тема докторської дисертації: «Теоретико-методологічні засади інтеграції навчально-пізнавальної  та самоосвітньої діяльності студентів» (диплом ДД № 003490).

Галузь наукових інтересів: лінгвістика, мовознавство.