Кафедра англійської філології
Факультет іноземних мов

Малоіван Марина Вікторівна у 2008 році закінчила магістратуру в Криворізькому державному педагогічному університеті зі спеціальності «Викладач мови (англійської), вчитель мови (німецької) та зарубіжної літератури».

Працює викладачем на кафедрі англійської філології Криворізького державного педагогічного інституту з 2008 року.

У 2016 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.09 – теорія навчання на тему «Дидактичні умови індивідуалізації самостійної навальної діяльності студентів філологічних спеціальностей засобами інформаційних технологій».

Останні роки Малоіван М.В. викладає такі навчальні курси: «Практичний курс англійської мови», «Друга мова» та «Академічне письмо».

Галузь наукових інтересів: міжкультурна комунікація та академічне письмо.

Автор низки публікацій у збірниках наукових праць.

E-mail: marina.maloivan@gmail.com