Кафедра англійської філології
Факультет іноземних мов

7Рум’янцева Анастасія Володимирівна у 2012 році з відзнакою закінчила  факультет іноземних мов  Криворізького національного університету за спеціальністю «Мова і література (англійська)».

У 2016 році вступила до аспірантури при Київському лінгвістичному університеті за спеціальністю «Філологія. Германські мови».

На кафедрі англійської філології Криворізького державного педагогічного університету Рум’янцева А.В. працює з 2014 року  асистентом.

Назва дисертації: «Жанрова диференціація текстів сучасного медіа-дискурсу: когнітивно-риторичний аспект».

Рум’янцева А.В.викладає такі навчальні дисципліни «Практичний курс англійської мови» та «Іноземна мова». Відповідає за виховну роботу зі студентами на факультеті.

Наукові інтереси: медіа-дискурс, методика лінгвокогнітивного аналізу мовної організації сучасного англомовного дискурсу,гіпертекстовий вимір.

E-mail: nastena.net@mail.ru