Кафедра англійської філології
Факультет іноземних мов

8Томіліна Анна Олександрівна у 2007 році закінчила з відзнакою факультет іноземних мов Криворізького державного педагогічного університету та отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Педігогіка і методика середньої освіти. Мова та література (англійська)» та здобула кваліфікацію магістр педагогічної освіти. Викладач мови (англійської), вчитель мови (німецької) та зарубіжної літератури.

З 2006 по 2007 рр. працювала вчителем англійської мови ЗСОШ № 7 м. Кривий Ріг.

З 2009 по 2012 роки навчалась в аспірантурі кафедри психології та педагогічних технологій КПІ ДВНЗ «Криворізький національний університет» за спеціальністю 13.00.09 - теорія навчання.

На кафедрі англійської філології Криворізького державного педагогічного університету працює з 2011 року спочатку асистентом, потім старшим викладачем. За час роботи на кафедрі проводила заняття з другої мови (англійська), інформаційно-комунікаційних засобів навчання, ділової англійської мови, опанувала електронну платформу MOODLE, активно впроваджувала її у власному викладанні та адаптувала до застосування у інших вищих навчальних закладах.

У 2014 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.09 – теорія навчання за темою «Дидактичні умови контролю й оцінювання знань студентів з гуманітарних дисциплін із застосуванням інформаційних технологій» в Інституті педагогіки НАПН України.

Коло наукових інтересів охоплює різей аспекти використання ІКТ при вивченні англійської мови. На сьогодні разом зі студентами 4 курсів німецько-англійського відділення приймає участь у міжнародних курсах на базі електронного ресурсу https://futurelearn.com.

А. О. Томіліною опубліковано 21 публікацію, з них 9 – у наукових фахових виданнях,4 – в інших наукових виданнях, 1 – у зарубіжному виданні, 6 – у матеріалах конференцій, 1 – навчально-методичний посібник.

E-mail: anja-tomilina@mail.ru