Анонси і оголошення
Компанії Clarivate та Elsevier повідомляють про нові вебінари з питань наукометрії, які
Компанія Clarivate продовжує серію безоплатних вебінарів українською. За умови
ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ! Бібліотека КДПУ працює в обмеженому режимі з 09.00 до 16.00, субота
Elsevier продовжує активно підтримувати українських учених у складних умовах
У межах проєкту Research4Life регулярно організовують вебінари за посиланням
Міністерство освіти і науки України повідомляє про можливість безкоштовного
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні

скиба 16

17 листопада 2017 року в корпусі факультету дошкільної і технологічної освіти відбулася вже друга зустріч з криворізьким поетом Миколою Максимовичем Скибою. Організаторами заходу виступили начальник відділу перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів педагогічних працівників, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри початкового навчання Інна Адамівна Кравцова та директор бібліотеки Ганна Миколаївна Віняр. Затамувавши подих, слухали в авторській декламації диво-казки про сучасні події в Україні студенти відділення дошкільної освіти та слухачі курсів підвищення кваліфікації вчителів – вихователі груп продовженого дня.  У рамках цієї зустрічі були зачитані вірші, казки, які ще неопубліковані.

Фахівці бібліотеки – завідувач сектора Л. В. Соколова, бібліотекар І категорії О. В. Шмалько – забезпечили інформаційний супровід заходу: організували й провели відкритий тематичний перегляд «Світ дитячої книги», на якому було представлено 34 джерела.

Під час зустрічі, надихнувшись творчістю свого колишнього викладача, Інна Адамівна написала й зачитала невеликий вірш-подяку.

скиба 22

скиба 20