• Арт-об'єкт

  Арт-об'єкт "Я - КДПУ"

 • Музично-хореографічне відділення факультету мистецтв

  Музично-хореографічне відділення факультету мистецтв

 • Акваріум зоологічного музею КДПУ

  Акваріум зоологічного музею КДПУ

 • Практичне заняття з математики

  Практичне заняття з математики

 • Бібліотечна виставка

  Бібліотечна виставка

 • Практичне заняття з природознавства

  Практичне заняття з природознавства

 • Посвята в студенти

  Посвята в студенти

Останні записи
Наші блогери
Прес-центр

ОБЛИЧЧЯ КРИВОРІЗЬКОГО ПЕДАГОГІЧНОГО: НОВЕ БАЧЕННЯ АКАДЕМІЧНОЇ ЕСТЕТИКИ ВОЛОДИМИРА ТОМАШЕВСЬКОГО

9 Жовтня 2017, 15:59

18 вересня 2017 року команда прес-центру Криворізького педагогічного поспілкувалася з головним художником КДПУ, завідувачем кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну, кандидатом педагогічним наук, доцентом Володимиром Володимировичем Томашевським. Митець розповів про свої дитячі та юнацькі роки, про вибір професії та про джерела натхнення, про свою поточну діяльність, кращих студентів та творчі плани, поділився власним баченням сучасної естетики бренду Криворізького педагогічного.

Детальніше…

Директор бібліотеки

СУЧАСНІ ВИКЛИКИ ТА МАРКЕТИНГОВІ КОМУНІКАЦІЇ В БІБЛІОТЕЦІ

6 Жовтня 2017, 10:35

Розвиток суспільства ставить перед сучасною бібліотекою нові вимоги: вона повинна бути відкритою установою, мати гнучку систему управління, вчасно й оперативно реагувати на зміни в суспільстві, бути менеджером, маркетологом, промоутером інтелектуального капіталу. Маркетингові технології спрямовані на створення сприятливого іміджу бібліотеки вищого навчального закладу, залучення її користувачів до активного використання інформаційних ресурсів, осучаснення бібліотечних процесів.

Детальніше…

Ректор університету

МІСІЯ ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

3 Жовтня 2017, 13:42

Чимало вже було сказано про особливу місію університету та університетської освіти в розвитку нашої культури й цивілізації. Достатньо пригадати класичні тексти на цю тему, що вийшли з-під пера Джона Генрі Ньюмена, Хосе Ортеги-і-Гассета та Карла Ясперса. Попри широке розмаїття думок, загалом маємо усталений консенсус щодо соціального покликання університетів у рамках своєрідної «університетської тріади», яка визначає основні завдання, що постають перед закладами вищої освіти: викладання, наукові дослідження, суспільне служіння. Примітно, що в програмних заявах (mission statements) багатьох провідних університетів світу наголос робиться саме на третій складовій зазначеної триєдиної освітньої функції. Наприклад, Кембриджський університет вбачає своїм призначенням «сприяння розвитку суспільства шляхом здійснення освіти, навчання та наукових досліджень на найвищому міжнародному рівні».

Детальніше…

Ярослав Шрамко
Ректор університету
Ганна Віняр
Директор бібліотеки
Прес-центр
Прес-центр
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Жовтень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31