Кафедра ботаніки та екології

КАФЕДРИ БОТАНІКИ ТА ЕКОЛОГІЇ

КРИВОРІЗЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

(2017-2018 н. р.)

1. Способи запилення рослин синантропної флори Дніпропетровської області.

2. Ареалогічні спектри синантропної флори Дніпропетровської області.

3. Екологічні особливості рослинних угруповань степових ділянок поблизу м. Східний 1 (м. Кривий Ріг).

4. Аналіз типів кореневої структури синантропної флори Дніпропетровської області.

5. Спектри хроноекоморф синантропної флори Дніпропетровської області.

6. Екоморфічний аналіз деревних рослин угруповань промислових ділянок міста Кривий Ріг.

7. Морфологічні аномалії рослин Криворіжжя.

8. Особливості складу апофітної фракції синантропної флори відвалів.

9. Адвентивні рослини техногенних урочищ Кривбасу.

10. Синантропна  флора техногенних екотопів Криворіжжя.

11. Еколого-таксономічні спектри рослинних угруповань техногенних екосистем.

12. Еколого-таксономічні спектри рослинних угруповань  напівприродніх екосистем Криворіжжя.

13. Культивована деревно-чагарникова флора території зелених насаджень міста (мікрорайону, парку, скверу).

14. Організованість та організація рослинних угруповань техногенних екотопів.

15. Біорізноманіття флори напівприродних екосистем природоохоронних територій Кривбасу.

16. Особливості таксономічного та екологічного складу аборигенних видів угруповань техногенних екосистем.

17.Еколого-таксономічні спектри серійних рослинних угруповань початкових етапів самозаростання відвалів Кривбасу.

18.Особливості складу видів голарктичної групи ареалів спектрів рослинних угруповань відвалів Кривбасу.

19. Особливості складу видів полірегіональної групи ареалів спектрів рослинних угруповань відвалів Кривбасу.

20. Фонд таксонів та життєвих форм покритонасінних рослин піонерної стадії заростання техногенних екотопів відвалів.

21. Еколого-біогеохімічні характеристики листового опаду садово-паркових насаджень промислового міста.

22. Еколого-біогеохімічні характеристики листового опаду лісових культурфітоценозів промислового міста.

23. Алелопатичні характеристики листового опаду садово-паркових насаджень промислового міста.

24. Деревно-чагарникові види в озеленені територій учбових закладів.

25. Сучасний стан та історія розвитку парків та скверів.

26. Ботанічна характеристика однорічних декоративних рослин як чинник формування пізнавальної діяльності учнів.

27. Ботанічна характеристика рослин Червоної книги як чинник формування екологічної культури.

28. Ботанічна характеристика дворічних  декоративних рослин як чинник формування пізнавального інтересу учнів.

29. Ботанічні характеристики декоративних рослин в процесі біолого-екологічних екскурсій  учнів.

30. Біологічна характеристика лікарських рослин як чинник формування  пізнавального інтересу учнів.

31.Озеленення кабінету біології та шкільного приміщення як чинник впливу на стан здоров’я учнів.

32. Методика формування природоохоронних інтересів учнів старших класів під час польових досліджень рослинності Криворіжжя.

33. Об’єкти живої природи як засіб формування екологічної культури та свідомості учнів старших класів під час навчально-польових практик.

34. Сукцесійні явища та процеси техноекотопів   Кривбасу як об’єкт дослідницької роботи під час польових практик з ботаніки.

35. Безальтернативність біосферосумісності людини.