Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

16 листопада 2017 року у конференц-залі Криворізького державного педагогічного університету відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція факультету мистецтв "Мистецька освіта: теорія, методологія, технології", в роботі якої прийняли активну участь майже всі викладачі кафедри ДПМ та дизайну, а саме: доцент Томашевський В.В. "Формування естетичної культури майбутніх дизайнерів в Україні: проблеми і перспективи", доцент Удріс І.М. "Українське мистецтвознавство кінця ХІХ -початку ХХ століть у контексті тогочасної європейської науки та мистецтва: ідеї, теорії, методи", доцент Щербина В.Г. "Орнаментальна композиція в декоративно-прикладному мистецтві", ст. викладач Ейвас Л.Ф. "Традиції народного прикладного мистецтва в навчальному процесі вищих педагогічних закладів України", ст. викладач Ємельова А.П. "Сучасні вимоги до професійної підготовки дизайнерів", ст. викладач Марченко А.А. "Сучасні тенденції мистецької освіти України", викладач Саприкіна Л.В. "Формування професійної компетентності майбутніх художників з використанням іноваційних технологій", ст. викладач Школяр А.В. "Методичні засади проектно-дизайнерської діяльності", викладач Пляко Д.А. "Естетичні тенденції сучасних шрифтових  композицій в роботі графічного дизайнера".

konf16111 2 500x707

конф1611 1конф1611 2конф1611 3конф1611 4конф1611 5конф1611 6