Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

Побачила світ збірка матеріалів Всеукраїнської науково-практичної конференції "Актуальні проблеми формування естетичної культури майбутніх дизайнерів", що відбулася 23-24 березня 2017 року на базі Криворізького державного педагогічного університету і була організована кафедрою ДПМ та дизайну факультету мистецтв.

Збірка містить матеріали щодо актуальних теоретико-методологічних питань формування естетичної культури майбутніх дизайнерів з точки зору соціокультурних, мистецтвознавчих, психолого-педагогічних аспектів, а також шляхів підвищення ефективності дизайн-освіти в системі дошкільної, шкільної, позашкільної та післядипломної освіти. Рекомендована до друку рішенням Вченої ради Криворізького державного педагогічного університету (протокол № 10 від 11.05.2017 року) та має № ISBN. Це означає, що зі змістом збірки читачі мають можливість ознайомитися не тільки в бібліотеці нашого навчального закладу, але й в бібліотеках: Адміністрації Президента України, Національної Парламентської бібліотеки України, Державної наукової установи «Книжкова палата України імені Івана Федорова», Дніпропетровської обласної наукової бібліотеки, Національної бібліотеки ім. В.І.Вернадського, Державному комітеті телебачення та радіомовлення України та Криворізькому бібліотечному колекторі.

Ще раз висловлюємо подяку науковцям, що представили свої теоретичні напрацювання в нашій збірці і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні проблеми формування естетичної культури  майбутніх дизайнерів» Завантажити

тезиииии min

2070