Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

Протягом навчального року кафедра ДПМ та дизайну, відповідно до плану роботи кафедри в розділі «Зв'язки зі школами та навчально-виховними закладами», здійснювала діяльність з реалізації спільного проекту з Комунальним комбінованим дошкільним навчальним закладом № 54 (м. Кривий Ріг) під назвою «Рання професійна орієнтація дошкільної ланки».  Суть проекту полягала у наданні навчально-методичної допомоги у виготовленні різноманітних макетів упорядкування та оздоблення території нашого міста, підборі відповідної тематики для розвитку дитячої творчості з макетування, наданні технічної допомоги та заохоченні дітей дошкільного віку до такого роду робіт, розширення кругозору дітей на різні види проектної діяльності. Метою проекту є рання професійна орієнтація дітей дошкільного віку, яка передбачає в необтяжливій та цікавій для дітей формі ознайомлення з однією з багатьох професій - професією дизайнера. І хто знає, можливо через деякий час ми побачимо цих дітей серед наших студентів!

Далі пропонуємо презентацію наших колег з ККДНЗ № 54. Завантажити

Садочок