Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

19 та 20 червня 2017 року на художньо-графічному відділенні факультету мистецтв державна атестація студентів спеціальності «ДИЗАЙН» розпочалася захистом кваліфікаційних проектів випускової кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну серед бакалаврів спеціалізацій «Дизайн одягу та аксесуарів» та «Графічний дизайн» (голова ЕК: канд. пед. наук, доцент Чирва О.Ч., постійні члени ЕК: доктор пед. наук, професор, проректор з наукової роботи Гаманюк В.А., канд. пед. наук, заст. декана факультету мистецтв Ейвас Л.Ф. та керівники проектів присутні під час захистів).

бакалаври 4

Незважаючи на те, що в цьому році склад студентів спеціалізації «Дизайн одягу та аксесуарів» був досить незначним, проекти, представлені ними вирізнялися оригінальним вирішенням звичних для нас речей «Проектування жіночої колекції весільних суконь з елементами мережива» (Козачук А.), «Проектування  вечірньої сукні з елементами оздоблення» (Чала І.), «Українська вишивка в сучасному одязі» (Старик В.).

бакалаври 1бакалаври 2бакалаври 19

Потужним акордом став захист кваліфікаційних проектів спеціалізації «Графічний дизайн», що цьогоріч згідно оновленої концепції  підготовки майбутніх фахівців з декоративно-прикладного мистецтва та дизайну кафедри, представили цілий ряд робіт на замовлення ректорату КДПУ («Проектування та виготовлення об'єктів візуальної інформації головного корпусу КДПУ» Сергієнко А.); профспілкової організації нашого університету («Виготовлення оригінальних композицій» Жук Д., «Виготовлення та розробка серії оригінальних календарів» Катамадзе Н.); кафедри ДПМ та дизайну («Виготовлення об'ємно-просторової композиції» Арефіна Л., стендове оформлення та осучаснення профільних аудиторій кафедри № 110, 305, 306-Шекіна А., Ткачова М., Буянкіна Я., Журавльова М.) та інші роботи різноманітної тематики, а саме: «Розробка журналу ТИПОГРАФІКА» Кіяшко Є., «Еволюція історичних стилів рекламного плакату на сучасному матеріалі» Волкова В., «Створення концепту комп'ютерної гри "Last sonnet"» Петрова В., «Створення серії кіноплакатів» Гудаченко Г., «Оригінальна комп'ютерна графіка» Зиміна І., «Проектування та виготовлення декоративної композиції для вестибюлю коридору художньо-графічного відділення» Майоренко К.

бакалаври 5

бакалаври 6бакалаври 7бакалаври 8бакалаври 9бакалаври 10бакалаври 13бакалаври 14бакалаври 15бакалаври 16бакалаври 17Кафедра ДПМ та дизайну вітає студентів з успішним захистом та зичить їм подальших творчих успіхів! Докладніше із фотозвітом захисту кваліфікаційних проектів  можна ознайомитися у фотогалереї кафедри ДПМ та дизайну.

бакалаври 18

На фото: зірковий склад студентів спеціалізації «Графічний дизайн»!