Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

Викладач

Неділько фото

У 2006 році закінчив Криворізький державний педагогічний університет та отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Образотворче мистецтво».

На кафедрі викладає дисципліни «Фотографіка та фотосправа», «Типографіка», «Матеріалознавство», «Композиція в рекламі», «Художнє проектування інтер’єру».

З 2007 по 2015 рр. провідний фахівець з дизайну в рекламно-виробничому підприємстві повного циклу «Імідж-М», м.Полтава. З 2010 року керівник відділу дизайну компанії.

Автор Всеукраїнського проекту соціальної реклами «Сміттєлогія-2016» спільно з Всесвітнім фондом захисту дикої природи (WWF) в Україні.

Персональна виставка репортажної фотографій з життя військового шпиталю, що відбулася у США  у 2015 року: містах Рочестер (Нью-Йорк), Сіракузи (Нью-Йорк), Буффало  (Нью-Йорк) у рамках проекту ONE CANVAS, ONE LIFE організованого українською діаспорою.

Лауреат міжнародного кінофестивалю документального кіно «КІНОЛОГОС 2014», м. Одеса, за стрічку «Єднання-Захід»

Автор книги «Небесна варта» (ISBN978-966-1694-77-3) присвяченої дітям загиблих воїнів України.

Нагороджений двома медалями «За жертовність і любов до України»(№1289 від 24.03.15, №3605 от11.06.15) за волонтерську діяльність в ЗСУ (Збройні сили України).