Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

Викладач

Євтушенко фото

У 2014 р. закінчила ДВНЗ «Криворізький національний університет» за спеціальністю «Міське будівництво та господарство» та отримала кваліфікацію магістра інженера-будівельника. Там проходила практику, як викладач технічних дисциплін.

Після закінчення університету працювала у Київському Науково-дослідному та проектному інституті містобудування архітектором ІІ категорії.

У 2015 році закінчила заочне відділення ДВНЗ «КНУ» Криворізького педагогічного інституту, художньо-графічне відділення факультету мистецтв за спеціальністю Образотворче мистецтво та отримала кваліфікацію вчитель образотворчого мистецтва, етики та естетики.

Того ж року розпочала свою педагогічну діяльність керівником гуртка образотворчого мистецтва «Юні митці» у Криворізькому позашкільному навчальному закладі Центр дитячої та юнацької творчості «Гармонія».

У жовтні 2015 року вступила до аспірантури Черкаського національного університету імені Б.Хмельницького на кафедру педагогіки вищої школи та освітнього менеджменту за спеціальністю 13.00.04 – теорія та методика професійної освіти, де навчається донині. Тема дисертації «Формування дизайнерської культури у майбутніх учителів образотворчого мистецтва засобами інформаційно-комунікаційних технологій». Має фахові статті, у тому числі закордонну «Пути совершенствования профессиональной подготовки будущих учителей изобразительного искусства» (Польща, 2016 р.).

Того ж року працювала вчителем образотворчого мистецтва у Криворізькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №122.

З вересня 2016 працює викладачем кафедри. Викладає дисципліни: «Шрифт та оформлення архітектурних креслень», «Декоративно-прикладне мистецтво з практикумом», «Мультимедійний дизайн», «Декоративно-прикладне мистецтво».

Здійснює керівництво кваліфікаційними та дипломними роботами студентів IV–V курсів, приймала участь у підготовці та проведенні свята «День дизайнера». На факультеті виконує роботу члена стипендіальної комісії. Склала навчальну програму дисципліни «Шрифт і оформлення архітектурних креслень».

З 2016 р. працює за сумісництвом у Криворізькій загальноосвітній школі I-ІІІ ступенів №17 керівником гуртка образотворчого мистецтва «Райдуга».

Щорічно вихованці Оксани Едуардівни беруть участь у районних та міських виставках та конкурсах, де займають призові місця.

Деякі картини Євтушенко О. Е. зберігаються у приватних колекціях Німеччини та Швейцарії.

Оксана Едуардівна постійно вдосконалює свої педагогічні навички у дитячих оздоровчий таборах, працюючи вихователем. Розвинуті аналітичні здібності, високий ступінь самореалізації, пунктуальність, уважність, відповідальність та старанність, це ті якості, якими володіє Євтушенко О. Е. та виховує їх у студентів.

Листопад 2017