Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

Викладач

Пікущий фото

У 1992 році закінчив художньо-графічний факультет Криворізького державного педагогічного університету.

У 1998 році закінчив аспірантуру Криворізького державного педагогічного інституту за спеціальністю «Соціальна філософія». Тема дисертаційного дослідження: «Вплив світогляду на творчість художника (на основі творчості О.П.Архипенка)».

З 1992 по 1993 рік працював у КДПУ на кафедрі естетики. З 2005 року працює на кафедрі декоративно-прикладного мистецтва та  дизайну.

Автор наукових праць та навчальних програм з  дизайнерських та інформаційних дисциплін. З-поміж наукових статей основними є «Пути улучшения культурного общения в молодёжной среде, как одного из направлений  гуманизации общественных отношений», «Творчий характер духовності», «Влияние художественных ценностей искусства на переориентацию людей с позиции гуманистического идеала».

У 2006 р. заочно закінчив фізико-математичний факультет КДПУ. З 2001 р. співрацює з архітектурними організаціями як дизайнер.

У період з 2008 по 2012 рік приймав участь у організації щорічного святкування Дня міста Кривого Рогу: оформлення фонової трибуни та автоплатформи.

Куратор студентської групи Д-16, профорг художньо-графічного відділення факультету мистецтв.