Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

Старший викладач

Школяр фото

У 1992 році закінчив художньо-графічний факультет Криворізького державного педагогічного інституту.

Працює на кафедрі з 2000 року. З січня 2001 року прийнятий на посаду старшого викладача кафедри декоративно-прикладного мистецтва.

У 2007 році прийнятий до Спілки дизайнерів України, має багаторічний досвід проектно-дизайнерської роботи. Голова  Криворізького осередку Спілки дизайнерів України. Член журі міських дитячих конкурсів із рисунку та скульптури «Скарби Криворіжжя», «Європейська феєрія мистецтв».

Неодноразово нагороджувався Почесними Грамотами та Подяками за активну участь у вихованні студентської молоді та плідну науково-педагогічну діяльність.

Під керівництвом Школяра А.В. захистилося більше 30 студентів, переважна більшість яких отримала оцінки “добре” та “відмінно”.

Наукова робота Школяра А.В. пов’язана з художньо-творчою діяльністю. Серед наукових праць основним є посібник «Нариси з історії дизайну».  Щорічно виступає з доповідями на звітній науковій конференції викладачів.

У 2011 році  спільно з відділом культури організував  освітньо-мистецький проект «Дизайн FOR YOU», в рамках якого для учнів та викладачів позашкільних навчальних мистецьких закладів були проведені майстер-класи з різних напрямів  дизайну.

Ініціатор і організатор щорічного конкурсу юнацької дизайнерської творчості «Курсор». Неодноразово заявляв себе як фахівець-практик в методичних семінарах позашкільних навчальних закладах мистецького напрямку.

Школяр А.В. у 2015 році нагороджений грамотою за активну участь у фестивалі-конкурсі та  наданні організаційно-методичної допомоги у роботі студії «Д' Арт».