Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

Кандидат педагогічних наук, старший викладач

Марченко фото

У 2002 році закінчила Криворізький державний педагогічний університет  за спеціальністю «Образотворче мистецтво, креслення та художня праця». У 2003 році закінчила магістратуру Криворізького державного педагогічного університету.

У 2003 році була прийнята на посаду викладача кафедри. З 2006 по 2011 рік навчалась в аспірантурі (заочна форма навчання)  Київського національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова.

Викладає дисципліни: Дизайн аксесуарів, Комп’ютерні засоби навчання, ДПМ,  Основи етнодизайну;  Основи петриківського розпису; Комп’ютерні технології в образотворчому та декоративно-прикладному мистецтві; Комп’ютерні технології в  проектуванні одягу. Здійснює керівництво  кваліфікаційними проектами та роботами студентів V та IV курсів. За період роботи в університеті під її керівництвом захистилося близько 35 студентів, переважна більшість яких отримала оцінки «добре» та «відмінно».

Керівник творчої групи студентів: «Дизайн графічний».  У 2010 р. підготувала до участі у другому турі Всеукраїнської студентської олімпіади з образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва студентку Замотайло Л. (І місце з графічного дизайну). Під її керівництвом студенти брали участь у міжнародних конкурсах з графічного дизайну у м. Дніпропетровськ (Міжнародна виставка конкурс ILLUSTRATION та у м. Харків, Харківська академія дизайну (Міжнародна студентська олімпіада з дизайну).

У 2015 році захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 13.00.04 – теорія та методика професійної освіти. Тема дисертації: «Дидактичні умови формування художньо-професійних умінь майбутніх учителів образотворчого мистецтва засобами комп’ютерних технологій».

Листопад 2017