Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

яким ти бачиш КДПУ 8 min

Кафедра ДПМ та дизайну підвела підсумки конкурсу серед студентів художньо-графічного відділення спеціальностей “Дизайн” та “Образотворче мистецтво” на кращий проект оформлення інтер’єрів та екстр’єрів КДПУ. На конкурс до 01 червня 2017 року будо подано близько 15 робіт, які відповідали вимогам. Найактивнішу участь у конкурсі взяли студенти  4 курсу спеціалізації "Графічний дизайн", які у підсумку і стали переможцями: два ІІ місця було присуджено Жук Дар'ї та Кіяшко Єлизаветі. Вони і отримали з фонду кафедри невелику, але почесну грошову винагороду (І та ІІІ місця не присуджено нікому).

Оголошення переможців конкурсу відбулося після захисту ними каліфікаційних проектів 20 червня 2017 року, тому кафедра ДПМ та дизайну вітає їх з цим подвійним святом і бажає подальших творчих успіхів!

яким ти бачиш КДПУ 4

яким ти бачиш КДПУ 3

Нагадаємо, що конкурс "Яким ти бачиш свій КДПУ?" було впроваджено з метою покращення естетичного оздоблення інтер'єрів та екстер'єрів університету і має статус щорічного постійно діючого конкурсу серед студентів художньо-графічного відділення. Тож маємо сподівання, що найкращі ідеї або їх елементи, оприлюднені нашими конкурсантами, в майбутньому будуть реалізовані і стануть окрасою нашого університету. ЗРОБИ СВІЙ УНІВЕРСИТЕТ НАЙКРАЩИМ!

 

2128

Кафедра ДПМ та дизайну і Криворізький осередок Спілки дизайнерів України оголошує РЕГІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС ДИТЯЧИХ ПРОЕКТІВ «АРТ-ПОГЛЯД» для дитячих творчих колективів, учнів загальноосвітніх, шкіл мистецтв, художніх шкіл, студій та ліцеїв, що має на меті:

- популяризацію ідей дизайн-освіти серед учнівської молоді та дітей різних вікових категорій;
- пошук та заохочення талановитих особистостей в галузі дизайну;
- демонстрацію можливостей дизайну в формуванні естетичної та екологічної культури підростаючого покоління;
- привернення уваги дітей та молоді до ключових проблем естетизації навколишнього середовища;
- формування мережевої спільноти обдарованих дітей, а так само фахівців по роботі з дітьми, що займаються дизайн-розробками;
- створення нових форм регіонального співробітництва.
Роботи переможців конкурсу стануть основою для акції DESIGN FOR YOU в межах фестивалю КУРСОР –2018 «Форма, образ – Погляд в майбутнє» експозиція якої планується в 2018 році на виставкових майданчиках Криворізької міської художньої школи №1 та Виставкової зали факультету мистецтв КДПУ.

Положення про конкурс та умови Завантажити 

ДЯКУЄМО ЗА СПІВРОБІТНИЦТВО! УСПІХІВ ВСІМ УЧАСНИКАМ!

1887

З 3 по 20 квітня 2017 року у Виставковій залі Криворізької міської художньої школи №1 Криворізької міської ради,  в межах проекту Криворізького осередку Спілки дизайнерів України та кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну КДПУ DESIGN FOR YOU (Дизайн для тебе), проходила виставка учнів художніх, мистецьких шкіл та художніх відділень нашого міста. На конкурс представлено дитячі дизайн-проекти одягу, інтер'єру, рекламні та соціальні плакати, дизайн пластичних форм різної тематики та ін.

Курсор наг 1

 

Кур наг2

1750

Кафедра ДПМ та дизайну оголошує конкурс серед студентів художньо-графічного відділення спеціальностей “Дизайн” та “Образотворче мистецтво”, на кращий проект оформлення інтер’єрів та екстр’єрів КДПУ.                   

УМОВИ КОНКУРСУ НАДЗВИЧАЙНО ПРОСТІ – обери куточок університету, який на твій погляд потребує належного оформлення, зроби проект та надай свої ідеї на кафедру ДПМ та дизайну до  01 червня 2017 року .

ПЕРЕМОЖЦІ (I,II ТА III МІСЦЯ) ОТРИМУЮТЬ ГРОШОВУ ВИНАГОРОДУ.

Давайте разом зробимо наш університет найкращим та будемо насолоджуватися результатами своєї натхненної праці.

За детальною інформацією звертатися на кафедру ДПМ та дизайну каб. № 315.

 

ЯКИМТИ3 4

 

1696

3 квітня 2017 року у Виставковій залі Криворізької міської художньої школи №1 Криворізької міської ради було відкрито виставку-конкурс "Курсор-2017", що проводиться в межах проекту Криворізького осередку Спілки дизайнерів України та кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну КДПУ DESIGN FOR YOU (Дизайн для тебе). Проект має на меті популяризацію ідей дизайн-освіти серед учнівської молоді та дітей різних вікових категорій, пошук та заохочення талановитих особистостей в галузі дизайну. В конкурсі  взяли участь учні художніх, мистецьких шкіл та художніх відділень нашого міста.

DSC Курсор4

На конкурс представлено дитячі дизайн-проекти одягу, інтер'єру, рекламні та соціальні плакати, дизайн пластичних форм різної тематики та ін. Вже традиційно разом із дитячими роботами поруч розміщуються дипломні та навчально-творчі роботи студентів спеціальності "Дизайн". Нагадаємо, що виставка-конкурс проводиться спільно з методичним кабінетом шкіл естетичного виховання управління культури виконкому Криворізької міської ради і демонструватиметься протягом трьох наступних тижнів.  Завітайте на свято дитячого дизайну!!!

Відео: ТРК "Рудана": 

http://newsvideo.su/video/6334644

1637

24 березня 2017 року у Виставковій залі факультету мистецтв КДПУ на художньо-графічному відділенні, в межах проведення комплексу заходів присвячених 10-річчю відкриття спеціальності "Дизайн", було відкрито виставку дипломних, кваліфікаційних та навчально-творчих робіт студентів спеціальності "Дизайн". На виставці представлено проекти оформлення приміщень університету, проекти розробок фірмових стилів організацій та установ, графічні розробки календарів, упаковок, елементів зовнішньої реклами, роботи з методики проектування графічних знаків.

Відео. Репортаж "Криворіжжя" 

001

DSC 4в

1579

17 березня 2017 року в міській Виставковій залі було відкрито виставку дипломних робіт студентів кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну минулих років. На ній представлено різні напрямки декоративного мистетцва: це і яскраві батіки, і витончені гобелени, і декоративно-живописні натюрморти, реалістичні сюжетні олійні полотна, декоративні панно з соломки, тарелі та художні вироби з дерева з петриківським розписом, станкові графічні та ілюстровані твори та багато іншого. Різноманітність сюжетних ліній декоративних творів задовольнить, на нашу думку, смаки найвибагливішого глядача. Виставка триватиме протягом наступного місяця до середини квітня, тож запрошуємо всіх небайдужих до декоративного мистецтва отримати естетичну насолоду від перегляду цих товрів. Чекаємо на Вас!

Відео з відкриття виставки. Репортаж  "КРИВОРІЖЖЯ": 

DSC03077

DSC03046

 

1510

На художньо-графічному відділенні у Виставковій залі факультету мистецтв 27 грудня 2016 року відбулося відкриття виставки "Від проекту до виготовлення" кандидата педагогічних наук, члена Національної спілки художників України та Спілки дизайнерів України Томашевського Володимира, присвяченої 20-річчю дизайн-діяльності.

З цієї нагоди з привітанням виступив ректор Криворізького даржавного педагогічного університету доктор філософських наук, професор Шрамко Ярослав Владиславович та Голова первинної профспілкової організації КДПУ Бурман Людмила Володимирівна. До привітань також долучилися Лисечко Валерій Петрович, виконуючий обов'язки проректора з науково-педагогічної роботи, колеги митця та студенти відділення.
На виставці зібрано та систематизовано 20-річний практичний досвід роботи над проектуванням та виготовленням логотипів та фірмових брендів торгівельних підприємств, оформлення вивісок, вітрин та інших елементів зовнішньої реклами нашого міста. Окрім цього, значну частину виставки займають роботи, виконані на замовлення різних структур Криворізького державного педагогічного університету як особисто автором, так і студентами спеціальності "Дизайн" під час виконнання кваліфікаційних та дипломних робіт під його керівництвом.

(ВІДЕО): Репортаж "Криворіжжя"
http://kdtro.com.ua/news/5521-5521

Виставка працюватиме до кінця місяця, тож ласкаво запрошуємо завітати до виставкової зали!

 

dsc_6645.jpg

 
 

dsc_6623.jpgdsc_6659.jpgdsc_6669.jpgdsc_6643.jpgdsc_6636.jpgdsc_6624.jpg

 

508

17 грудня 2016 року у КПМНЗ "Криворізька міська художня школа № 4" відбувся Регіональний конкурс графіки "Графічні метаморфози", серед учнів художніх шкіл та шкіл естетичного виховання. Головою журі був викладач кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну Пляко Дмитро Анатолійович, а членами журі викладачі кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну Пікущий Олексій Іванович та Неділько Роман Васильович.

Щиро вітаємо переможців конкурсу та бажаємо бачити їх серед студентів нашого факультету!

   

dsc00981.jpg

  

dsc00961.jpgdsc00960.jpgdsc00963.jpgdsc00970.jpg

 

507

28 жовтня 2016 року  відбувся І-й міський конкурс декоративного живопису «Стилізований натюрморт» для учнів художніх шкіл та шкіл естетичного виховання. Засновником та організатором конкурсу є адміністрація та викладачі художнього відділу образотворчого мистецтва КПМНЗ «Криворізька міська музична школа № 14». Мета конкурсу передбачала створення конкурсантами креативної композиції в декоративному натюрморті, що сприяє вдосконаленню  навчального процесу, розвитку самостійного мислення з  використанням основних законів та прийомів композиції.

В конкурсі приймали участь учні   віком від 11 до 17 років, які мають певні досягнення у виконанні учбової стилізації натюрморту.

Викладачі кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну В.Г. Щербина та  О.І. Пікущий взяли участь у складі журі та  оцінювали конкурсні малюнки за наступними критеріями:

-         Компонування у заданому форматі;

-         Визначення пропорцій;

-         Оригінальність, креативність побудови композиції натюрморту;

-         Гармонійність кольорових сполучень у натюрморті.

dsc_9316.jpgdsc_9314.jpgdsc_9321.jpgdsc_9324.jpgdsc_9326.jpg

506
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша