Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

KRIVOROJGAZ1 500x310

Як і анонсувалося раніше, 24 жовтня 2017 року в приміщенні художньо-графічного відділення факультету мистецтв представниками ПАТ «Криворіжгаз» та кафедри ДПМ та дизайну КДПУ було дано старт спільному проекту – конкурсу на кращий дизайн-проект оформлення газорозподільних пунктів, розташованих на території нашого міста.

УМОВИ КОНКУРСУ:

  1. До 20 грудня 2017 року необхідно подати на кафедру ДПМ та дизайну 2 аркуші формату А3, на першому з яких буде зображено оформлену розгортку всіх чотирьох стін газорозподільного пункту (ГРП), на другому – у збільшеному вигляді окремо всі чотири стіни. Обов’язковим є напис на двох стінах: ВОГНЕНЕБЕЗПЕЧНО – ГАЗ, що повинен бути виконаним червоною фарбою брусковим шрифтом, на тлі, що дозволяє чітко прочитати напис.
  2. Зображення дизайн-проекту має містити в собі будь-який сюжет, що має коректний, художній та естетичний вигляд і не суперечить Закону про рекламу і чинному законодавству України.
  3. Учасник конкурсу при поданні дизайн-проекту на конкурсне оцінювання має заповнити анкету, в якій зокрема зазначається про його згоду на передачу авторського права представникам газової компанії «Криворіжгаз» на розповсюдження та тиражування його виробу у подальшому.
  4. Типові розміри для виконання дизайн-проекту:

RAZMERYI 500x204

KRIVOROJGAZ2 500x281

БАЖАЄМО УСПІХІВ!

2849

Эмблема АРТ ПОГЛЯД1000 min

 

Подовжено терміни прийому конкурсних робіт на РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНТЕРНЕТ-КОНКУРС ДИТЯЧИХ ПРОЕКТІВ «АРТ-ПОГЛЯД", що проводиться кафедрою ДПМ та дизайну і Криворізьким осередком Спілки дизайнерів України за сприяння Управління культури виконкому Криворізької міської ради. Відтепер роботи приймаються до 1 березня 2018 року. Нагадаємо, що конкурс проводиться для дитячих творчих колективів, учнів загальноосвітніх, шкіл мистецтв, художніх шкіл та училищ, студій та ліцеїв Дніпропетровської області, і має на меті:

- популяризацію ідей дизайн-освіти серед учнівської молоді та дітей різних вікових категорій;

- пошук та заохочення талановитих особистостей в галузі дизайну;

- демонстрацію можливостей дизайну в формуванні естетичної та екологічної культури підростаючого покоління;

- привернення уваги дітей та молоді до ключових проблем естетизації навколишнього середовища;

- формування мережевої спільноти обдарованих дітей, а так само фахівців по роботі з дітьми, що займаються дизайн-розробками;

- створення нових форм регіонального співробітництва.

Роботи переможців конкурсу стануть основою для акції DESIGN FOR YOU в межах фестивалю КУРСОР –2018 «Форма, образ – Погляд в майбутнє» експозиція якої планується в 2018 році на виставкових майданчиках Криворізької міської художньої школи №1 та Виставкової зали факультету мистецтв КДПУ. 

Логотип конкурсу розроблено студенткою 4 курсу спеціальності "Дизайн" Трач Владиславою. 

Завантажити

2767

YAKIMTI

З початком нового навчального року кафедра ДПМ та дизайну знову оголошує конкурс серед студентів художньо-графічного відділення спеціальностей “Дизайн” та “Образотворче мистецтво” на кращий проект оформлення інтер’єрів та екстр’єрів КДПУ.

УМОВИ КОНКУРСУ НЕЗМІННІ: обери куточок університету, який на твій погляд потребує належного оформлення, зроби проект та надай свої ідеї на кафедру ДПМ та дизайну до  01 червня 2018 року.

ПЕРЕМОЖЦІ (I,II ТА III МІСЦЯ) ОТРИМАЮТЬ ГРОШОВУ ВИНАГОРОДУ ТА ЗАСЛУЖЕНУ ПОВАГУ. ДАВАЙТЕ РАЗОМ ЗРОБИМО НАШ УНІВЕРСИТЕТ НАЙКРАЩИМ!

За детальною інформацією звертатися на кафедру ДПМ та дизайну каб. №315.

2549

яким ти бачиш КДПУ 8 min

Кафедра ДПМ та дизайну підвела підсумки конкурсу серед студентів художньо-графічного відділення спеціальностей “Дизайн” та “Образотворче мистецтво” на кращий проект оформлення інтер’єрів та екстр’єрів КДПУ. На конкурс до 01 червня 2017 року будо подано близько 15 робіт, які відповідали вимогам. Найактивнішу участь у конкурсі взяли студенти  4 курсу спеціалізації "Графічний дизайн", які у підсумку і стали переможцями: два ІІ місця було присуджено Жук Дар'ї та Кіяшко Єлизаветі. Вони і отримали з фонду кафедри невелику, але почесну грошову винагороду (І та ІІІ місця не присуджено нікому).

Оголошення переможців конкурсу відбулося після захисту ними каліфікаційних проектів 20 червня 2017 року, тому кафедра ДПМ та дизайну вітає їх з цим подвійним святом і бажає подальших творчих успіхів!

яким ти бачиш КДПУ 4

яким ти бачиш КДПУ 3

Нагадаємо, що конкурс "Яким ти бачиш свій КДПУ?" було впроваджено з метою покращення естетичного оздоблення інтер'єрів та екстер'єрів університету і має статус щорічного постійно діючого конкурсу серед студентів художньо-графічного відділення. Тож маємо сподівання, що найкращі ідеї або їх елементи, оприлюднені нашими конкурсантами, в майбутньому будуть реалізовані і стануть окрасою нашого університету. ЗРОБИ СВІЙ УНІВЕРСИТЕТ НАЙКРАЩИМ!

 

2128

Кафедра ДПМ та дизайну і Криворізький осередок Спілки дизайнерів України оголошує РЕГІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС ДИТЯЧИХ ПРОЕКТІВ «АРТ-ПОГЛЯД» для дитячих творчих колективів, учнів загальноосвітніх, шкіл мистецтв, художніх шкіл, студій та ліцеїв, що має на меті:

- популяризацію ідей дизайн-освіти серед учнівської молоді та дітей різних вікових категорій;
- пошук та заохочення талановитих особистостей в галузі дизайну;
- демонстрацію можливостей дизайну в формуванні естетичної та екологічної культури підростаючого покоління;
- привернення уваги дітей та молоді до ключових проблем естетизації навколишнього середовища;
- формування мережевої спільноти обдарованих дітей, а так само фахівців по роботі з дітьми, що займаються дизайн-розробками;
- створення нових форм регіонального співробітництва.
Роботи переможців конкурсу стануть основою для акції DESIGN FOR YOU в межах фестивалю КУРСОР –2018 «Форма, образ – Погляд в майбутнє» експозиція якої планується в 2018 році на виставкових майданчиках Криворізької міської художньої школи №1 та Виставкової зали факультету мистецтв КДПУ.

Положення про конкурс та умови Завантажити 

ДЯКУЄМО ЗА СПІВРОБІТНИЦТВО! УСПІХІВ ВСІМ УЧАСНИКАМ!

1887

З 3 по 20 квітня 2017 року у Виставковій залі Криворізької міської художньої школи №1 Криворізької міської ради,  в межах проекту Криворізького осередку Спілки дизайнерів України та кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну КДПУ DESIGN FOR YOU (Дизайн для тебе), проходила виставка учнів художніх, мистецьких шкіл та художніх відділень нашого міста. На конкурс представлено дитячі дизайн-проекти одягу, інтер'єру, рекламні та соціальні плакати, дизайн пластичних форм різної тематики та ін.

Курсор наг 1

 

Кур наг2

1750

Кафедра ДПМ та дизайну оголошує конкурс серед студентів художньо-графічного відділення спеціальностей “Дизайн” та “Образотворче мистецтво”, на кращий проект оформлення інтер’єрів та екстр’єрів КДПУ.                   

УМОВИ КОНКУРСУ НАДЗВИЧАЙНО ПРОСТІ – обери куточок університету, який на твій погляд потребує належного оформлення, зроби проект та надай свої ідеї на кафедру ДПМ та дизайну до  01 червня 2017 року .

ПЕРЕМОЖЦІ (I,II ТА III МІСЦЯ) ОТРИМУЮТЬ ГРОШОВУ ВИНАГОРОДУ.

Давайте разом зробимо наш університет найкращим та будемо насолоджуватися результатами своєї натхненної праці.

За детальною інформацією звертатися на кафедру ДПМ та дизайну каб. № 315.

 

ЯКИМТИ3 4

 

1696

3 квітня 2017 року у Виставковій залі Криворізької міської художньої школи №1 Криворізької міської ради було відкрито виставку-конкурс "Курсор-2017", що проводиться в межах проекту Криворізького осередку Спілки дизайнерів України та кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну КДПУ DESIGN FOR YOU (Дизайн для тебе). Проект має на меті популяризацію ідей дизайн-освіти серед учнівської молоді та дітей різних вікових категорій, пошук та заохочення талановитих особистостей в галузі дизайну. В конкурсі  взяли участь учні художніх, мистецьких шкіл та художніх відділень нашого міста.

DSC Курсор4

На конкурс представлено дитячі дизайн-проекти одягу, інтер'єру, рекламні та соціальні плакати, дизайн пластичних форм різної тематики та ін. Вже традиційно разом із дитячими роботами поруч розміщуються дипломні та навчально-творчі роботи студентів спеціальності "Дизайн". Нагадаємо, що виставка-конкурс проводиться спільно з методичним кабінетом шкіл естетичного виховання управління культури виконкому Криворізької міської ради і демонструватиметься протягом трьох наступних тижнів.  Завітайте на свято дитячого дизайну!!!

Відео: ТРК "Рудана": 

http://newsvideo.su/video/6334644

1637

24 березня 2017 року у Виставковій залі факультету мистецтв КДПУ на художньо-графічному відділенні, в межах проведення комплексу заходів присвячених 10-річчю відкриття спеціальності "Дизайн", було відкрито виставку дипломних, кваліфікаційних та навчально-творчих робіт студентів спеціальності "Дизайн". На виставці представлено проекти оформлення приміщень університету, проекти розробок фірмових стилів організацій та установ, графічні розробки календарів, упаковок, елементів зовнішньої реклами, роботи з методики проектування графічних знаків.

Відео. Репортаж "Криворіжжя" 

001

DSC 4в

1579

17 березня 2017 року в міській Виставковій залі було відкрито виставку дипломних робіт студентів кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну минулих років. На ній представлено різні напрямки декоративного мистетцва: це і яскраві батіки, і витончені гобелени, і декоративно-живописні натюрморти, реалістичні сюжетні олійні полотна, декоративні панно з соломки, тарелі та художні вироби з дерева з петриківським розписом, станкові графічні та ілюстровані твори та багато іншого. Різноманітність сюжетних ліній декоративних творів задовольнить, на нашу думку, смаки найвибагливішого глядача. Виставка триватиме протягом наступного місяця до середини квітня, тож запрошуємо всіх небайдужих до декоративного мистецтва отримати естетичну насолоду від перегляду цих товрів. Чекаємо на Вас!

Відео з відкриття виставки. Репортаж  "КРИВОРІЖЖЯ": 

DSC03077

DSC03046

 

1510
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Листопад 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30