Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

Кафедра ДПМ та дизайну і Криворізький осередок Спілки дизайнерів України оголошує РЕГІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС ДИТЯЧИХ ПРОЕКТІВ «АРТ-ПОГЛЯД» для дитячих творчих колективів, учнів загальноосвітніх, шкіл мистецтв, художніх шкіл, студій та ліцеїв, що має на меті:

- популяризацію ідей дизайн-освіти серед учнівської молоді та дітей різних вікових категорій;
- пошук та заохочення талановитих особистостей в галузі дизайну;
- демонстрацію можливостей дизайну в формуванні естетичної та екологічної культури підростаючого покоління;
- привернення уваги дітей та молоді до ключових проблем естетизації навколишнього середовища;
- формування мережевої спільноти обдарованих дітей, а так само фахівців по роботі з дітьми, що займаються дизайн-розробками;
- створення нових форм регіонального співробітництва.
Роботи переможців конкурсу стануть основою для акції DESIGN FOR YOU в межах фестивалю КУРСОР –2018 «Форма, образ – Погляд в майбутнє» експозиція якої планується в 2018 році на виставкових майданчиках Криворізької міської художньої школи №1 та Виставкової зали факультету мистецтв КДПУ.

Положення про конкурс та умови Завантажити

ДЯКУЄМО ЗА СПІВРОБІТНИЦТВО! УСПІХІВ ВСІМ УЧАСНИКАМ!