Кафедра економічної і соціальної географії
та методики викладання
Факультет географії, туризму та історії

Холошин Ігор Віталійович

кандидат геолого-мінералогічних наук, старший науковий співробітник,

в.о. завідувача кафедри економічної і соціальної географії та методики викладання

 Холошин

Освіта: Криворізький гірничорудний інститут, спеціальність - «Геологічна зйомка, пошуки і розвідка родовищ корисних копалин»; кваліфікація - «Гірничий інженер-геолог» (1981 р.).

Тема дисертаційного дослідження: «Еволюція магнетитів Ковдорського родовища і зв'язок її з збагачуваністю руд»; 04.00.20 - мінералогія, кристалографія.

Навчальні курси:  «Картографія з основами топографії», «ГІС та комунікаційні засоби навчання географії».

Коло наукових інтересів: геоінформаційні технології, педагогічна геоінформатика.

Кількість наукових праць: 98.

Бурман Людмила Володимирівна

кандидат педагогічних наук, доцент, голова Первинної профспілкової організації КДПУ

 

 Бурман

Освіта: географічний факультет Криворізького державного педагогічного інституту, спеціальність - «Географія та біологія», кваліфікація - «Вчитель географії та біології» (1992 р.).

Тема дисертаційного дослідження: «Педагогічні умови формування діалогічних умінь студентів вищих навчальних педагогічних закладів» (2009 р.), 13.00.04 - теорія і методика професійної освіти.

Навчальні курси:  «Регіональна економічна і соціальна географія світу».

Стажування: Криворізький педагогічний інститут ДВНЗ «КНУ» (2014 р.).

Кількість наукових праць:

Бондаренко Ольга Володимирівна

кандидат педагогічних наук, доцент

 

Я

Освіта: географічний факультет Криворізького державного педагогічного університету з відзнакою, спеціальність - «Педагогіка і методика середньої освіти. Географія та біологія», кваліфікація - «Вчитель географії та біології» (2001 р.); спеціальність - «Педагогіка і методика середньої освіти. Географія», кваліфікація - «Магістр педагогічної освіти, викладач географії» (2002 р.).

Тема дисертаційного дослідження: «Формування готовності студентів природничо-географічних факультетів педагогічних університетів до краєзнавчої роботи з учнями» (2009 р.), 13.00.04 - теорія і методика професійної освіти.

Навчальні курси: «Палеогеографія», «Соціально-економічна картографія», «Регіональна економічна і соціальна географія світу», «Картографія з основами топографії», «Інформаційні системи й технології в туристичній індустрії», «Краєзнавча практика», «Комплексна практика з економічної і соціальної географії».

Коло наукових інтересів: модернізація професійної підготовки майбутніх вчителів географії, формування готовності студентів географічних факультетів  до педагогічної діяльності.

Стажування: кафедра педагогіки, Кременецька обласна гуманітарно-педагогічна академія імені Т. Г. Шевченка (2014 р.).

Кількість наукових праць: 60.

Варфоломєєва Ірина Миколаївна

старший викладач

 

Освіта: географічний факультет Криворізького державного педагогічного університету, спеціальність - «Географія та біологія», кваліфікація - «Вчитель географії та біології» (1987 р.).

Тема дисертаційного дослідження: «Розвиток пізнавальних інтересів старшокласників в умовах профільного навчання географії».

Навчальні курси: Методика навчання географії», «Методика навчання географії в ЗОШ з профільним навчанням та при поглибленому вивчені предмету».

Стажування: Криворізький педагогічний інститут ДВНЗ «КНУ» (2015 р.).

Коло наукових інтересів: профільне навчання географії, використання інноваційних технологій у навчанні географії.

Кількість наукових праць: понад 20.

Ганчук Олена Вікторівна

кандидат педагогічних наук, старший викладач

 

Ганчук 2

Освіта: географічний факультет Криворізького державного педагогічного університету, спеціальність - «Географія та біологія», кваліфікація - «Вчитель географії та біології» (1996 р.).

Тема дисертаційного дослідження: «Організація групової пізнавальної діяльності студентів у процесі навчальних екскурсій з географії» (2014 р.), 13.00.02 - теорія та методика навчання (географія).

Навчальні курси: «Регіональна економічна і соціальна географія світу», «Методика навчання географії», «Глобальна географія», «Рекреаційна географія», «Методика підготовки і проведення екскурсій», «Краєзнавча практика», «Комплексна практика з економічної і соціальної географії».

Стажування: Криворізький педагогічний інститут ДВНЗ «КНУ» (2015 р.).

Кількість наукових праць: 35.

Калініченко Ольга Олександрівна

кандидат геолого-мінералогічних наук, старший викладач

 olga kalinichenko

Освіта: Львівський державний університет, спеціальність - «Геохімія», кваліфікація - інженер-геолог (1977 р.).

Тема дисертаційного дослідження: «Геолого-геохімічні умови формування глибинних зон окиснення Кривбасу», 04.00.11 - геологія, пошук і розвідка рудних і не рудних родовищ, металогенія.

Навчальні курси: «Геологія», «Історична географія», «Історична географія та палеогеографія», «Географія ґрунтів».

Стажування: 2015 р.

Кількість наукових праць: понад 50.

Мантуленко Світлана Вікторівна

кандидат педагогічних наук, старший викладач

 

Мантуленко

Освіта: географічний факультет Криворізького державного педагогічного університету, спеціальність - «Педагогіка і методика середньої освіти. Географія та біологія», кваліфікація - «Вчитель географії та біології» (2002 р.).

Тема дисертаційного дослідження: «Формування готовності майбутніх учителів географії до профільного навчання старшокласників», 13.00.04 - теорія і методика професійної освіти (2015 р.)

Навчальні курси: «Туристичне країнознавство», «Інноваційні технології у викладанні географії», «Політична географія», «Економічна і соціальна географія Дніпропетровської області», «Географія релігій», «Економічна географія України», «Методика навчання географії».

Коло наукових інтересів: проблеми профільного навчання; теорія і практика професійної підготовки майбутніх учителів географії; географічні аспекти соціально-економічного розвитку Криворіжжя.

Кількість наукових праць: понад 20.

Пантелєєва Наталія Борисівна

асистент

 

Освіта: географічний факультет Криворізького державного педагогічного університету з відзнакою, спеціальність - «Географія та біологія», кваліфікація - «Вчитель географії та біології» (1998 р.).

Тема дисертаційного дослідження: «Територіальна організація та еколого-географічні аспекти функціонування мінерально-сировинного комплексу Дніпропетровської області»

Навчальні курси: «Методика навчання географії», «Економічна географія України», «Соціальна географія світу», «Географія культури», «Економічна та соціальна географія України», Конструктивна географія та раціональне природокористування», «Краєзнавча практика».

Стажування: Криворізький педагогічний інститут ДВНЗ «КНУ» (2015 р.).

Кількість наукових праць: 12.

Провоженко Михайло Анатолійович

старший викладач

 

Провоженко

Освіта: географічний факультет Криворізького державного педагогічного університету, спеціальність - «Географія та біологія», кваліфікація - «Вчитель географії та біології» (1996 р.).

Тема дисертаційного дослідження: 

Навчальні курси: «Основи промислового виробництва, сільського господарства та транспорту»,  «Вступ до економічної і соціальної географії», «Конструктивна та антропогенна географія», «Антропогенна географія».

Стажування: Криворізький педагогічний інститут ДВНЗ «КНУ» (2015 р.).

Кількість наукових праць: понад 30.

Булахова Юлія Володимирівна

старший лаборант

1127
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Листопад 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30