Факультет педагогічної освіти
ТЕХНОЛОГІЧНА ОСВІТА. ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА.
ДОШКІЛЬНА ОСВІТА. СПЕЦІАЛЬНА ОСВІТА.

Підведення підсумків міського творчого конкурсу

на педагогічну тематику для учнів 10-11 класів

«Мій професійний вибір»,

організатори кафедра дошкільної освіти КДПУ

та «Інноваційний методичний центр» м. Кривого Рогу.

25 квітня 2017 року у конференц-залі головного корпусу КДПУ відбулося підведення підсумків міського творчого конкурсу серед учнів    10-11 класів на педагогічну тематику «Мій професійний вибір».

20170425_140040.jpg

_qlKJ8z3tu4.jpg

Конкурс проводився з метою сприяння розвитку творчої молоді, профорієнтаційної спрямованості та відповідального вибору майбутньої професії учнів старших класів. Організаторами конкурсу виступили            КЗ «Інноваційно-методичний центр», кафедра дошкільної освіти КДПУ.             У конкурсі прийняли участь 11 шкіл міста.

0nphILEVBMg.jpg

З вітальним словом виступили проректор з наукової роботи КДПУ,    д. пед. н., професор Гаманюк В.А., методист КЗ «Інноваційно-методичний центр» Кольчиба Г.М., завідувач кафедри дошкільної освіти, д. пед. н. Ковшар О.В., заступник декана факультету дошкільної і технологічної освіти та член журі творчого конкурсу «Мій професійний вибір», к. пед. н., доцент Кондратенко Р.В. Перед учасниками творчого конкурсу виступила голова студентської ради КДПУ, студентка 4 курсу факультету дошкільної і технологічної освіти Ляшенко Єва та переможниця ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади спеціальності «Дошкільна освіта» у 2016 році, студентка 5 курсу Богославська Яна.

53SdTj_nNSA.jpg

За рішенням журі учні - переможці творчого конкурсу                      «Мій професійний вибір», вчителі, які підготували учасників та директори шкіл були нагороджені почесними грамотами та пам’ятними подарунками.

Перше місце зайняв Пунтус Владислав – учень КЗШ № 17. Друге місце поділили між собою Горова Поліна (учениця КЗШ № 118), Полудень Валерія (учениця КЗШ № 45), Городецька Ганна (учениця КЗШ № 21). Третє місце отримала Мороз Вікторія (учениця КЗШ № 69), та Осадчий Павло (учень КЗШ № 36).

Інші учасники були нагороджені грамотами та подарунками в номінаціях «Мамина мудрість», «Спогади дитинства», «Серце віддаю дітям», «Освіта й сучасність», «Щасливе дитинство» та ін.

Зустріч проходила в теплій, дружній, творчій атмосфері. Всі учасники конкурсу висловили подяку викладачам кафедри дошкільної освіти за організацію творчого конкурсу, а методист «Інноваційно-методичного центру» Кольчиба Г.М. висловила пропозицію про щорічне проведення такого заходу.