Факультет іноземних мов
Мова і література: англійська, німецька, російська.

Факультет іноземних мов

ІСТОРИЧНИЙ ЕКСКУРС

 Факультет іноземних мов був заснований у 1995 році на базі факультету російської філології. Першим його деканом була кандидат філологічних наук, доцент Н.А.Мільченко. З 2000 року факультет очолює кандидат педагогічних наук, доцент Г.Б.Штельмах.

Сьогодні факультет здійснює підготовку майбутніх фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр, та магістр англійської, німецької, російської мови та зарубіжної літератури.

Підготовка вчителів російської мови та літератури у Криворізькому педагогічному інституті здійснювалася з 1930 року.

У 1982 році в інституті було відновлено підготовку вчителів російської мови і літератури. Відкривається філологічний факультет і кафедри російської мови та літератури, завідувачами цих кафедр стали кандидати філологічних наук, доценти Л.П.Калініна та С.С.Іванченко. На базі цього факультету у 1990 році створено факультет російської мови та літератури, деканом якого був кандидат історичних наук, доцент І.П.Пікущий.

До складу факультету входить чотири кафедри: англійської філології, завідувач кандидат педагогічних наук, доцент І.С.Зоренко; англійської мови з методикою викладання, завідувач кандидат філологічних наук; доцент І.А.Салата; німецької мови з методикою викладання, завідувач доктор педагогічних наук, професор В.А.Гаманюк; російської філології та зарубіжної літератури, завідувач кафедри кандидат філологічних наук, доцент М.О.Дудніков.

Підготовкою фахівців на факультеті займається понад 70 осіб викладацького складу, серед яких 90% мають вчені ступені і наукові звання.

На факультеті навчається на денній формі навчання 450 студентів, на заочній - 100 студентів.

За час свого існування факультет підготував близько 2000 вчителів англійської, німецької, російської мови та зарубіжної літератури.

На факультеті діють наукові школи, проблемні гуртки. Професорсько-викладацький колектив факультету прикладає максимум уваги і зусиль вихованню іншомовної комунікативної культури майбутніх фахівців та вихованню їх морально-психологічної готовності до майбутньої професійної діяльності.

828

Сьогодення факультету.

Висока якість освіти передбачає взаємозв’язок освіти і науки, теорії і практики. Наукова діяльність стає суттєвим фактором прогресивних змін навчання майбутніх філологів.

На факультеті діють 25 наукових гуртків та проблемних груп. За результатами науково-дослідницької роботи студентів у 2016-2017 навчальному році підготовлено і опубліковано 60 статей. Студенти Мислива А., Кіртока В., Сулік О., Воробйова С., Жорнова М. стали учасниками VI Всеукраїнської науково-практичної конференції “Україна і Німеччина”. Студенти німецького відділення отримали стипендії ДААД і пройшли мовні курси у Німеччині, брали активну участь у проекті Mit Ost.

Студенти англійського відділення - учасники сумісного проекту МОН України та Британської Ради в Україні “Шкільний учитель нового покоління”, низки тематичних семінарів у співпраці з “Центром Раят”, США. Студентка Супрун К. отримала стипендію ім. В.Пінчука за програмою “Завтра. UA”.

Студенти російського відділення Глущенко К., Ходак В., Лепча І., Зоріна І., Бондаренко О., Цепін О. стали учасниками регіональної науково-практичної конференції у місті Херсон, присвяченої Дню слов’янської писемності, а студенти Головата Г., Лепча І., Нікіфорова В. - Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури у м. Ужгород.

На факультеті діє студентська рада, яку очолює студентка гр. АНФ-13-1 Титаренко О.

826
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Листопад 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30