Факультет мистецтв (Музично-хореографічне відділення)
Музичне мистецтво. Хореографія.

СКЛАД ВЧЕНОЇ РАДИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ

Особи, що входять до складу вченої ради факультету мистецтв за посадами:

1. Шрамко Оксана Іллівна — декан факультету мистецтв, к. філос. н., доцент каф. музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки, голова.

2. Ейвас Лариса Феліксівна — заст. декана факультету мистецтв, к.пед.н., ст. викладач каф. декоративно-прикладного мистецтва та дизайну, заступник голови.

3. Кокарева Елеонора Олексіївна — в.о. зав. каф. методики музичного виховання, співу та хорового диригування, к.пед.н., доцент.

4. Міщанчук Вікторія Миколаївна — зав. каф. музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки, к.пед.н.,  ст. викладач.

5. Пильнік Руслан Олексійович – зав. каф. образотворчого мистецтва, к. пед. н., доцент.

6. Томашевський Володимир Володимирович – зав. каф. декоративно-прикладного мистецтва та дизайну, к. пед. н., доцент.

7. Сидоренко Тетяна Дмитрівна —  к. пед. н., доцент каф. музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки, голова профбюро музично-хореографічного відділення, секретар.

8. Пікущий Олексій Іванович — викладач каф. декоративно-прикладного мистецтва та дизайну, голова профбюро художньо-графічного відділення.

Виборні представники з числа науково-педагогічних працівників факультету:

9. Овчаренко Наталія Анатоліївна  — д. пед. н., професор каф. методики музичного виховання, співу та хорового диригування.

10. Чеботаренко Ольга Валеріївна — к. мист-ва, доцент каф. музикознавства,   інструментальної та хореографічної підготовки.

11. Красюк Ірина Олександрівна — к. пед. н., доцент каф. образотворчого мистецтва.

12. Марченко Аліна Анатоліївна — к. пед. н., ст. викладач каф. декоративно-прикладного мистецтва та дизайну.

Виборні представники з числа осіб, які навчаються на факультеті та входять до складу вченої ради факультету мистецтв за посадами:

13. Горбатенко Максим Костянтинович — голова органу студентського самоврядування факультету мистецтв, студент IІ курсу, гр. ОМ-16.

14. Єфременко Марина Сергіївна – заступник голови органу студентського самоврядування факультету мистецтв, студентка ІII курсу, гр. МХК-15.

Грудень 2017