Факультет мистецтв (Музично-хореографічне відділення)
Музичне мистецтво. Хореографія.

Студенти музично-хореографічного відділення факультету мистецтв разом з викладачами завжди з радістю сприймають прохання про допомогу в музичному оформленні того чи іншого заходу від дружніх факультетів (відділень) педагогічного університету.

Так сталось і під час відкриття 23 березня Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні проблеми формування естетичної культури майбутніх дизайнерів», ініційованої кафедрою декоративно-прикладного мистецтва та дизайну художньо-графічного відділення факультету мистецтв.

Гостей та учасників Всеукраїнської науково-практичної конференції привітали:

українською народною піснею «Віє вітер на горі» вокальне Арт-тріо Народної студії української пісні «Оберіг» (кер. доц.. Косяк Л.І.) у складі: Динника Дмитра, Чехла Олександри, Сторчеус Катерини, Зарванської Марини (на фото зліва направо);

DSC 17к

Солісти Народної студії академічного вокалу (кер. доц. Овчаренко Н.А.) Іванюк Владислав (гітара), Сиволап Ольга (вокал) піснею «Небо» з реп. групи «Один в каноє»;

DSC 12к

музичним твором Н. Паганіні «Кантабіле» привітала студентка 2 курсу Совенко Єлизавета (кер. доц. Міщанчук В.М.)

DSC 16к

1597

20 березня 0 13-40 в актовій залі музично-хореографічного відділення відбувся концерт студента 4 курсу Національної музичної академії України ім.. П.І.Чайковського Павла Хадкевича (акордеон).

Павло Хадкевич закінчив музичну школу №13 по класу акордеона у Лісогор Ірини Вікторівни, музичне училище – в класі Грот Єлизавети Юріївни. Зараз успішно навчається в консерваторії в класі Народної артистки України, професора, зав. кафедри баяна і акордеона Черказової Є.І.

crREhukfIik

1538

14 березня 2017 року в актовій залі КЗШ № 7 для учнів 8-11 класів відбулась профорієнтаційна лекція-концерт на тему «Вчитись з музикою, вчитись музиці» у форматі профорієнтаційної роботи «Професія вчителя – майбутнє нашої країни» (разом з Управлінням освіти і науки виконкому міської ради). Лекцію-концерт підготували і провели студенти 4 курсу музично-хореографічного відділення із залученням студентів 1, 2 курсів спеціальності «Музика», «Хореографія» та студентів факультету іноземних мов під керівництвом викладачів доц.Варнавської Л.І., ст. викладача Бондаренко А.В. На концерт були запрошені учні старших класів КЗШ № 75.

В яскравій концертній формі студенти надали інформацію та поради стосовно вступу до Криворізького педагогічного університету на факультет мистецтв музично-хореографічного відділення; за емоційною реакцією учнів на музичні номери програми виявили здібності до тієї чи іншої діяльності, в ході концерту ознайомили учнів та присутніх викладачів з історією виникнення нашого університету та факультету, з можливостями і особливостями педагогічної професії.

Під час підготовки і проведення концерту студенти своїм професійним виконанням музичних номерів та поєднанням їх з поезією та художньою прозою розвивали в учнів старших класів почуття прекрасного, музично-естетичний смак, почуття любові, відчуття натхнення та зацікавленість професією музиканта. Цьому сприяли: добре продуманий сценарій, відповідно підібрані музичні (хореографічні) номери концерту, сценічне концертне вбрання всіх учасників і відповідний святковий настрій.

всі гол 01

15 березня  студенти музично-хорегорафічного відділення факультету мистецтв під керівництвом доцента кафедри музикознавства Могілей І.В. виступили для учнів 8-11 класів КЗОШ №128. Вони розповіли чому вирішили займатись творчістю все своє життя і вступили до музичного факультету інституту. Студенти презентували свій факультет, його діяльність та досягнення і закликали учнів школи продовжити навчання разом з ними у Криворізькому педагогічному інституті на музичному факультеті.

922050

1537

16 березня відбулося вручення дипломів магістрам музично-хореографічного відділення факультету мистецтв – гордості нашого відділення

iU0kryYyIKc

З цією подією випускників урочисто привітали декани всіх факультетів університету.

Церемонію вручення провів ректор університету проф. Я.В.Шрамко.Дипломи магістрів отримали:Сазонова Марина Юріївна, Дамшук Олена Вячеславівна, Сюткін Тимур Володимирович,Кужільна Мирослава, Коломоєць Дарія Володимирівна.

Перші 100 випускників магістратури різних спеціальностей стали учасниками історичного вручення. Саме цього дня вперше вручено дипломи відновленого Криворізького державного педагогічного університету. І вперше це вручення проходить для магістрів, які навчалися три семестри.

1490
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша