Факультет мистецтв (Музично-хореографічне відділення)
Музичне мистецтво. Хореографія.

Студенти музично-хореографічного відділення факультету мистецтв разом з викладачами завжди з радістю сприймають прохання про допомогу в музичному оформленні того чи іншого заходу від дружніх факультетів (відділень) педагогічного університету.

Так сталось і під час відкриття 23 березня Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні проблеми формування естетичної культури майбутніх дизайнерів», ініційованої кафедрою декоративно-прикладного мистецтва та дизайну художньо-графічного відділення факультету мистецтв.

Гостей та учасників Всеукраїнської науково-практичної конференції привітали:

українською народною піснею «Віє вітер на горі» вокальне Арт-тріо Народної студії української пісні «Оберіг» (кер. доц.. Косяк Л.І.) у складі: Динника Дмитра, Чехла Олександри, Сторчеус Катерини, Зарванської Марини (на фото зліва направо);

DSC 17к

Солісти Народної студії академічного вокалу (кер. доц. Овчаренко Н.А.) Іванюк Владислав (гітара), Сиволап Ольга (вокал) піснею «Небо» з реп. групи «Один в каноє»;

DSC 12к

музичним твором Н. Паганіні «Кантабіле» привітала студентка 2 курсу Совенко Єлизавета (кер. доц. Міщанчук В.М.)

DSC 16к

Листопад 2017