Факультет мистецтв (Музично-хореографічне відділення)
Музичне мистецтво. Хореографія.

Студентський тиждень, присвячений Міжнародному Дню студента, вокалісти, виконавці-інструменталісти, оркестранти, хореографи, аматори-актори, репери, ведучі і просто слухачі – студенти 1-5 курсів музично-хореографічного віділення факультету мистецтв ‑ розпочали із справжнього свята гумору, професійного виконавства, яскравої акторської майстерності 13 листопада на кураторській годині о 13-40 в концертній залі навчального корпусу.

Збалансований і змістовний сценарій (відп. Єфременко М.), чудові ведучі (Чехла О., Єфременко М.), по-домашньому тепле і злагоджене виконання «Колискової» з т/п «Спокійної ночі, малята» курсовим оркестром народних інструментів під керівництвом викл. Є. Королькова, за участі ст. викл. Г.Білоненка, просто зачарувало і вразило слухачів! динамічні гумористичні сценки на професійну тематику підтвердили акторські здібності студентів (Варійчук О., Щербаков О., Динник Д., Чехла О., Єфременко М.), запальний реп від хореографів 3 курсу, до якого долучились у якості «відповіді» і підтримки своїх студентів викладачі хореографії К. Маркіна, Л. Огірчак, А.Кульпікіна, Т. Климентовська. Цікаві конкурси привносили до заходу здоровий дух змагальності і креативності.

0002оркестр0001марина0003даша0004сценка0005реп

Студенти музично-графічного відділення факультету мистецтв прийняли участь у всіх чисельних заходах, які були організовані Студентською радою КДПУ, Студентським клубом, профспілковою організацією університету До Міжнародного студентського свята.

Вікторина «Що? Де? Коли? для студентів 1 курсів – призове II місце вибороли учасники Поправка Марія, Дробот Ірина;

Осінній благодійний ярмарок «Еволюція». Студенти факультету мистецтв своєю презентацією Київської Русі створили яскравий завершальний акорд всього ярмарку. На власній гостині творчо осмислили культурний спадок Київської Русі, зібрали вагому суму благодійного внеску.

Музиканти і хореографи щиро вдячні колегам-художникам за розкішні костюми в історичній реконструкції.

DSC 0005q1L 7VoXkiUphoca thumb l dsc 0194phoca thumb l dsc 0322