Факультет мистецтв (Музично-хореографічне відділення)
Музичне мистецтво. Хореографія.

КОНКУРСИ ФЕСТИВАЛІ

VI Міжнародний фестиваль-конкурс "Звёзды XXI века" в стиле "Hoolywood party"\

Динник Дмитро – Гран-Прі в номінації «Академічний вокал»;

Рубцов Дмитро - Диплом Лауреата І ступеню в номінації «Академічний вокал»;

Димко Інна - Диплом Лауреата І ступеню в номінації «Естрадний вокал»;

Дует «Намисто» - Бредун Наталя – Єфременко Марина - Диплом Лауреата І ступеню в номінації «Естрадний вокал»;

Смаль Володимир - Диплом Лауреата ІІІ ступеню в номінації «Академічний вокал»;

Миршавка Ірина - Диплом Лауреата ІІІ ступеню в номінації «Естрадний вокал»;

Дюміна Тетяна  - Грамота за участь в номінації «Академічний вокал»;

Подяку "За високий рівень концертмейстерської майстерності"  отримала концертмейстер народної студії української пісні Ладуба Оксана Вікторівна.

14604867 колаж сайт

14568131 колаж диплом сайт13 дипломы сайт27.09.2016 у Дитячій міській бібліотеці відбувся фестиваль мистецтв "Знайомтесь, Німеччина", в якому прийняв участь жіночий хор "Глорія" музично-хореграфічного відділення під керівництвом Бондаренко Анжеліки Володимирівни.

uXbW 1VMa8 сайт

2 жовтня колективи музично-хореграфічного відділення  - Народний ансамбль народного танцю "Любава", жіночий хор "Глорія", Народна естрадна студія "Модерн"прийняли участь у VI-му міському фестивалі національно-культурних товариств "Єдина родина - моя Україна".

14463058 сайт

Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв "Созвездие успеха" Участь прийняла студентка 3 курсу музично-хореографічного відділення, солістка Народної студії академічного вокалу Костянтинова Юлія, яка стала Лауреатом II ступеню в номінації «Академічний вокал» (кер. Овчаренко Н.А.)

234 сайт

Всеукраїнська музична Олімпіада «Голос країни»

Гнип Юлія - Диплом Лауреата I ступеня в номінації «Естрадний вокал»;

Гнип Юлія – Диплом номінанта на Гран-прі в молодіжній лізі;

Вокальний дует у складі Гнип Юлії, Бондаренко Богдана - Диплом Лауреата I ступеня;

Диплом Вікторовій Маргариті Вікторівні за великий внесок у професійну музичну освіту.

001 003 002

Х Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтва та творчості «Сузір’я талантів» в м. Жовті Води солісти народної студії української пісні «Оберіг» (керівник – доцент Косяк Л.І.) у номінації «Естрадний вокал» отримали

Гран-Прі та Сертифікат на 500 гривень – «Арт-тріо» у складі: Зарванська Марина Сторчеус Катерина Чехла Олександра.

Особливу подяку за підтримку і музичний супровід «Арт-тріо» висловлено студенту ІІІ курсу Диннику Дмитру.

З нагоди Х-го ювілейного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтва та творчості «Сузір’я талантів» оргкомітет висловив також подяку доценту Косяк Людмилі Іванівні.

pdU1SImQIJ4r rSXLafJ1s

На VI Міжнародному фестивалі – конкурсі «Весняна феєрія», солісти Народної студії української пісні «Оберіг» (кер. доц. Косяк Л.І.) стали Лауреатами I ступеня:

тріо "Дівчата" у складі студентів групи МХК-13 Хорольської Наталі, Сльоти Катерини, Алейнікової Марії – Лауреати I ступеня в молодіжній категорії, в номінації «Естрадний вокал».

Студентка групи МХК-14 Миршавка Ірина - Лауреат I ступеня в молодіжній категорії в номінації «Естрадний вокал»

922248 сайт922254 сайт

Міжнародний фестиваль-конкурс «World of talents» у Львові студентка 3 курсу, голова студ. ради музично-хореографічного відділення Бондаренко Дарина (кер. Бондаренко Д.В.) виборола I місце.

14732230 сайт n14908224 сайт n14479677 дипл n

Міжнародний конкурс вокальної та інструментальної майстерності «Осенний серпантин».

Дозорец Ольга – Диплом Лауреата I ступеня в номінації «Вокал»;

Дует у складі Білик Марини, Фарковець Таїсії – власник Кубку переможця;