Факультет мистецтв (Музично-хореографічне відділення)
Музичне мистецтво. Хореографія.

Привітання професорсько-викладацького складу КДПУ з початком нового навчального року від музично-хореографічного відділу факультету мистецтв патріотичним чаруючим концертом.

8 lCiVE4zMc

SxtHxuM9NIo

Привітання першокурсників університету та посвята їх у студенти 1 вересня

1120 сайт

F14 сайт

26 листопада в актовій залі головного корпусу вокальне тріо «Дівчата» Народної студії української пісні «Оберіг» у складі Хорольської Н., Сльоти К., Алєйнікової М. прийняли участь у концерті, присвяченому Міжнародному дню проти гендерного насильства в рамках щорічної акції «16 днів активних дій проти гендерного насильства».

на сайт334

Участь студентки ХХК-16 Юлії Бондар в грандіозному шоу "Бал першокурсників"

834 сайт

Традиційний турнір з боулінгу "Декан і його команда" у ТЦ "Ліберті".
Музично-хореографічне відділення факультету мистецтв представляли дві команди – музикантів («Шалені кеглі») та хореографів («Динаміт»).

40 сайт

456 сайт

День відкритих дверей Студенти 1-4 курсів музично-хореографічного відділення факультету мистецтв, учасники народних вокальних студій академічного, естрадного співу, української пісні: ведучий ст. 3 курсу Прокопчук Максим, солісти і учасники народної студії академічного вокалу (кер. Н.Овчаренко), Народний ансамбль народного танцю «Любава», солісти Народної естрадної студії «Модерн» (Рубцова Ольга, Гнип Юлія), випускники Бондаренко Богдан, Качур Дарія (кер. М.Вікторова), студенти хореографії в «Латинському кварталі».

10455866 сайт

15134685 сайт

Участь у другому фестивалі городового козацтва до Дня партизанської слави та Дня захисника України та проведення флешмобу студентами спеціальності «Хореографія»

097 сайт

098 сайт

Студентка 2 курсу групи МХК-14 музично-хореографічного відділення факультету мистецтв Єфременко Марина із згуртованою командою студентів 1 курсу МХК-16 та ХХК-16, студентами 3 курсу Куделею В., Єлізаровим С. яскраво представила майбутніх вчителів мистецтва на конкурсі «Студент року 2016» на тему «Кіно мого факультету», зупинивши вибір на класиці лірико-комедійного жанру фільмі «Карнавальна ніч»

Dmi сайт

m8k сайт

Rtp сайт

Tqd сайт

XUz сайт

Z3V сайт

Участь студентки ХХК-16 Великанович Ірини та МХК-15 Медведєвої Софії змаганні серед факультетів з інтелектуальної гри "Що? Де? Коли?" до Дня студента

445 що де коли

Відкривали чарівний світ кіно на Ярмарку до Дня студента - муз-хор, які зачарували усіх.

0987 сайтяр41 сайт

Листопад 2017