Факультет мистецтв (Музично-хореографічне відділення)
Музичне мистецтво. Хореографія.

В рамках проведення «Дня ліцеїста» в Жовтневому ліцеї Покровського р-ну у концерті прийняли участь викладачі музично-хореографічного відділення факультету мистецтв – солісти Вікторова М., Бондаренко Д.В., камерний супровід – викладачі Міщанчук В.М., Касілов І.О., студенти Грох В., Совенко Є. з композицією «Canto della terra».

16142214 368439463519549 4323325839135182814 n

Концерт на День освіти традиційно готують студенти музично-хореографічного відділення. Гарний настрій і відпочинок дарували найкращі колективи нашого університету: Народний ансамбль народного танцю «Любава» (кер. К. Маркіна), учасники Народної студії академічної вокалу (кер. Н. Овчаренко), Народна студія української пісні «Оберіг» (кер. Л.Косяк), народний камерний хор «Crescendo» (кер. В. Сергєєва, конц. О.Волкова), Народний український оркестр народних інструментів (кер. Г.Білоненко), Народна естрадна студія «Modern» (кер. М.Вікторова), хор «Глорія» (кер. А. Бондаренко).

44451 сайт

44452 сайт

44453 сайт

44454 сайт

44455 сайт44456 сайт

Святковий захід у музичній школі №4, присвячений 30-тій річниці громадської організації ветеранського руху.

111 сайт112 сайт

15 березня  студенти Криворізького педагогічного інституту виступили для учнів 8-11 класів КЗОШ №128.

922041 сайт

922043 сайт

14 березня 2017 року в актовій залі КЗШ № 7 для учнів 8-11 класів відбулась профорієнтаційна лекція-концерт на тему «Вчитись з музикою, вчитись музиці» у форматі профорієнтаційної роботи «Професія вчителя – майбутнє нашої країни» (разом з Управлінням освіти і науки виконкому міської ради).

4445 сайт55577 сайт

всі гол 01

Народний камерний хор «Крещендо» у міському заході під назвою «Маланка йде, Василя веде», присвяченому Різдву та святу Василя, у парку Героїв металургійного району з традиційними колядками.

740 сайт

Святковий концерт  «Весна як Жінка. Жінка як Весна» з нагоди Міжнародного дня прав жінок і миру

5y3YO0 сайт

99OopY сайт

Гостей та учасників Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні проблеми формування естетичної культури майбутніх дизайнерів» вітали:

українською народною піснею «Віє вітер на горі» вокальне Арт-тріо Народної студії української пісні «Оберіг» (кер. доц.. Косяк Л.І.) у складі: Динника Дмитра, Чехла Олександри, Сторчеус Катерини, Зарванської Марини (на фото зліва направо);

Солісти Народної студії академічного вокалу (кер. доц. Овчаренко Н.А.) Іванюк Владислав (гітара), Сиволап Ольга (вокал) піснею «Небо» з реп. групи «Один в каноє»;

музичним твором Н. Паганіні «Кантабіле» привітала студентка 2 курсу Совенко Єлизавета (кер. доц. Міщанчук В.М.)

DSC 14к

DSC 17к

Участь у колоритному заході у парку Героїв Металургійного району - на відкритті  пам'ятника Козаку Мамаю, приуроченого до Дня українського козацтва. Свою майстерність продемонстрували учасники народної студії української пісні «Оберіг» (кер. доц.. Косяк Л.І.) - квартет «Belcanto.ua» у складі Динника Д., Смаля В., Момота М., Удовіченко Д. та солісти Народного ансамблю народного танцю «Любава» (кер. Маркіна К.Ю.)

14650505 сайт

14681 сайт

Народний камерний хор «Крещендо» з нагоди ювілея подарував мешканцям нашого міста флешмоб, який відбувся 17.01.16. о 12:00 у магазині «Сільпо» і надав можливість заспівати всім разом композицію, яку знають у всьому світі.

53d сайт54л сайт