Кафедра філософії
Криворізький державний педагогічний університет

1. Переможці:

І місце:

Гетманов Олексій ІП-15 – за концептуальність та оригінальність мислення, вміння аналізувати філософські першоджерела

Стороженко Юлія УАФ-15 – за особисту зацікавленість у філософському пізнанні та оригінальність висловлених думок

ІІ місце:

Рудаєв Микола ІП-15 – за активну участь і ґрунтовність філософського мислення

Дяченко Андрій ІГ-15 – за намагання поєднати філософський та історичний підходи до аналізу проблем і вміння обґрунтувати власну позицію

Дяченко Владислав УАФ-15 – за самостійність мислення та активну пізнавальну позицію

ІІІ місце:

Пірогов  Владислав І-15 – за активну участь та вміння з гумором підходити до аналізу складних філософських проблем

Складанюк Анна БХ-15 – за активну пізнавальну позицію, рефлексивність та щире прагнення знайти Істину

2. Номінанти:

-      Коваленко Іван І-15 – за вміння чітко формулювати думки, їх глибину, лаконічність у висловлюваннях та за якісно виконану письмову роботу.

-      Удовиченко Дарія ФІ-15 – за участь та особисту зацікавленість у вирішенні філософських проблем

-      Якимова Анастасія АНФ-15 – за ґрунтовний і всебічний підхід до аналізу філософської проблеми

-      Філоненко Юлія НАФ-15 – за участь, особисту зацікавленість філософськими проблемами, рефлективність та полемічність позиції

-      Люблінська Інна ПНІ-15 – за неймовірну активність та невтомну жагу до філософського пізнання

-      Домуховська Мирослава ПП-15 – за непідробне бажання знайти вирішення філософських проблем та вміння підмічати цікаві нюанси

-      Дунаєв Іван ДВП-14 – за яскраво виражену власну думку та наполегливість у її відстоюванні

-      Квітка Наталія ПП-15 – за чіткість і ясність формулювань та якісно виконану письмову роботу

-      Нестор Ганна УАФ-15 – за участь і щире прагнення розібратись у суті філософських проблем

1634

Справжні інтелектуальні змагання - так у трьох словах можна підсумувати ІІ фінальний тур олімпіади з філософії, який відбувся 1 березня 2017 року у Криворізькому державному педагогічному університеті. На досить короткий час олімпіада об'єднала в одному місці дійсно найкращих студентів університету з усіх факультетів. Майбутні історики, математики, географи, біологи, філологи, музиканти та знавці мистецтва зібралися разом обговорити питання етики у сучасному інформаційному просторі, моделі політичної етики, перспективи побудови відкритого демократичного суспільства у нашій державі.

f91UliphlRQ

Найбільш погодженим виявилось питання, пов'язане з поширенням тотожних з загальнолюдськими етичних норм і правил поведінки у віртуальній реальності, яка з кожним роком охоплює все більшу кількість населення на планеті і перетворюється на невід'ємну складову щоденної дійсності для людини будь-якого віку - соціальні мережі, спілкування у блогах, коментування та обговорення новин на різноманітних інформаційних ресурсах.

i2b7vm7nQw0

 

У той самий час найбільші дискусії викликала проблема вибору між двома моделями політичної етики: між наявною релятивною (макіавеллістською), відповідно до якої мета виправдовує усі засоби політичної боротьби, та бажаною гуманістичною (кантівською), згідно з якою у будь-якому випадку слід враховувати інтереси людини, а тому слід прагнути до порозуміння, створювати і використовувати політичні інституції, аби врешті решт досягнути такого бажаного «вічного миру» як всередині суспільства, так і на міжнародній арені.

ZIA kf6FiAQ

Підсумовувало філософські дебати питання перспектив побудови сучасного відкритого демократичного суспільства в Україні. Як виявилося, усі необхідні умови для цього у нашій державі вже наявні – виборність влади, свобода думки і слова, гарантування особистих, політичних, економічних та соціальних прав громадян, рівність усіх громадян перед законом і верховенство права. Єдине і чи не найголовніше, що необхідно для здійснення попперівського ідеалу «відкритого суспільства» в Україні, - активна освічена і небайдужа до себе, родини та держави людина-особистість, прикладом якої є усі учасники щорічної університетської олімпіади з філософії у Криворізькому державному педагогічному університеті.

1354

Шановні студенти! До Вашої уваги пропонуються проблемні питання для обговорення у ІІ турі олімпіади з філософії.

1188

629

633

631

624

621

619

14 березня 2013 року на базі Криворізького педагогічного інституту ДВНЗ КНУ відбувся фінальний тур першої загальноуніверситетської олімпіади з філософії. У інтелектуальному змаганні взяли участь 27 студентів з різних факультетів переважної більшості структурних підрозділів університету.

612
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Грудень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31