Кафедра філософії
Криворізький державний педагогічний університет

 

Philosophy-of-Mind-Workshop.jpg

  ОЛІМПІАДА

 

                         З ІСТОРІЇ ФІЛОСОФІЇ

 
         30 листопада 2010 року 

                пройшов перший тур олімпіади

            з

              ІСТОРІЇ ФІЛОСОФІЇ

  Підсумки першого туру

До другого туру пройшли ті студенти, які набрали 11 балів і вище. Другий тур олімпіади відбудеться наступного тижня. Детальніша інформація буде розміщена на сторінці кафедри найближчим часом. Слідкуйте за змінами!  

  

         

РЕЗУЛЬТАТИ І ТУРУ

ОЛІМПІАДИ З ІСТОРІЇ ФІЛОСОФІЇ

 

30. 11. 2010

 

Оцінювання здійснене за такими критеріями:

Тести (великий листок) 1-7 по 1 балу за правильну відповідь.

Цитати - 1,5 бали за кожну правильну відповідь.

Встановлення співвідношень в табличці - 0,5 бала за кожне правильне співвідношення.

Означення понять - максимум 2 бали за кожне означення.

 

 

Прізвище студента

Група

Бали

 

1

Доренко Антон

ІП 10 1

22,5

 

2

Савонюк Ольга

МІ 09 1

18,0

 

3

Кучер Анна

ІГ 08

17,0

 

4

Шпильова Анастасія

РАФ 09

15,5

 

5

Кругляк Олександр

ХІ 09

15,5

 

6

Корупятник Ірина

ІП 07

15,0

 

7

Лінецька Марина

МІ 09 1

13,5

 

8

Войтенко Марина

МІ 09 2

13,0

 

9

Руда Д.А.

ХГ 09 1

12,5

 

10

Хомін А.

ГОЕ 09 1

12,5

 

11

Ломачевська Марія

МІ 09 1

12,0

 

12

Колодько Дар'я

РАФ 09

11,5

 

13

Приходько Олександр

ІГ 09

11,5

 

14

Путилова Вікторія

УФР 09 2

11,5

 

15

Горайчук Марина

НАФ 09

11,0

 

16

Тимофієва Тетяна

МІ 09 1

11,0

 

17

Корольова Олександра

АНФ 09 1

10,5

 

18

Дашковський Дмитро

ТКІА 09 1

10,5

 

19

Клименко Л.

ХІ 09

10,5

 

20

Велика

ГОЕ 09 2

10,5

 

21

Прунова Лиза

РАФ 09

10,0

 

22

Очеретна Елеонора

АНФ 09 1

10,0

 

23

Кукса Юлія

РАФ 09

10,0

 

24

Орлова Юлія

РАФ 09

9,5

 

25

Грідіна Наталя

АНФ 09 2

9,5

 

26

Каснянчук Дар'я

АНФ 09 2

9,0

 

27

Слюзко Тетяна

МІ 09 2

8,5

 

28

Шпак Мар'яна

ІГ 09

8,5

 

29

Миза Ольга

УФР 09 2

8,5

 

30

Півторак Інна

МІ 09 2

8,0

 

31

Іващенко Юлія

АНФ 09 1

8,0

 

32

Двойнікова Вікторія

ІГ 09

7,5

 

33

Романенко Анна

МІ 09 1

7,5

 

34

Клюшнік Владислав

ІП 07

7,5

 

35

Дударьок Антон

ТКІА 09 1

7,5

 

36

Самойленко Олександра

РАФ 09

7,0

 

37

Кулевич Євгенія

НАФ 09

7,0

 

38

Шарпило Вікторія

АНФ 09 2

7,0

 

39

Куразєєва Людмила

ГОЕ 09 2

7,0

 

40

Охота Юлія

ТКІА 09 1

7,0

 

41

Середа Настя

АНФ 09 1

6,5

 

42

Кобозєва Ольга

НАФ 09

6,5

 

43

Тюріна Наташа

МІ 09 2

6,5

 

44

Погуляй Валентина

МІ 09 1

6,5

 

45

Голіцина Вікторія

ХІ 09

6,5

 

46

Юзефович Ганна

УФР 09 2

6,5

 

47

Кучер Тетяна

ІГ 09

6,0

 

48

Рой Яна

ІГ 09

5,5

 

49

Донченко Ірина

РАФ 09

5,5

 

50

Лобачевська Є.

ХГ 09 1

5,5

 

51

Бойчук Юлія

МІ 09 2

5,5

 

52

Кам'янченко Марія

 

5,0

 

53

Сиротюк Ірина

НАФ 09

5,0

 

54

Шевченко Настя

РАФ 09

5,0

 

55

Решетняк А.

ХІ 09

5,0

 

56

Рогачова Юлія

ГОЕ 09 2

5,0

 

57

Брозницька Оля

ФІ 09

4,0

 

58

Єрух Вікторія

АНФ 09 2

3,5

 

59

Лебідь Є.

НАФ 09

3,5

 

60

Слюсаренко А.О.

НАФ 09

3,5

 

61

Старих Джульєтта

ТКІА 09 1

3,5

 

62

Ющук Лілія

ІГ 09

3,5

 

63

Щербина Вікторія

ХІ 09

3,5

 

64

Шевченко Олена

ФІ 09

3,0

 

65

Гура Дмитро

ТКІА 09 1

2,5

 

66

Мусієнко Яна

ХІ 09

2,0

 

67

Данчук Валерія

ХІ 09

1,5

 

68

Котенко Юлія

АНФ 09 2

0,0

не вказано варіант

601
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Листопад 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30