Кафедра філософії
Криворізький державний педагогічний університет

11 травня 2016 року відбулася щорічна підсумкова наукова студентська конференція «Актуальні проблеми духовності та культури».

У заході взяли участь студенти других курсів та викладачі кафедри. Наукові доповіді були присвячені актуальним проблемам історії філософії від античності до сьогодення, проблемам соціальної філософії, філософії науки, культурології, етики та естетики. Поза увагою учасників не залишились теми штучного інтелекту, сенсу життя , масової культури, сучасного мистецтва та співіснування науки і релігії.

Хоча всі виступи викликали жваве обговорення серед викладачів та студентів, особливо активна дискусія розгорнулася навколо доповідей Лисенка М. («Ідея самотності в філософії екзистенціалізму»), Голуба О. («Концепція надлюдини в філософії Ніцше») та Ткаченко В. («Анатомія деструктивності як симптом соціальної патології»).

Маємо надію, що такі щорічні наукові конференції збільшать увагу до філософії та навколофілософських дисциплін серед студентів університету та сприятимуть формуванню покоління, що більш допитливо дивиться на оточуючий світ. Запрошуємо студентів до участі наступного року!

6ndfkzwNjhc

dFDdMuXFJlI