Кафедра фізичної культури та методики її викладання
Природничий факультет

7-9.11.2023 року студентка групи ФК-22 Криворізького державного педагогічного університету Анна Марущак здобула призові місця  Всеукраїнських змагань «Кубок нації» м. Черкаси.

1 місце – особисте ката (18-20 р.)

1 місце – фуку-го (18-20 р.)

2 місце – особисте куміте (21+)

2 місце– особисте куміте (18-20 р.)

3 місце – фуку-го (21+)

тренер Катерина Барабаш - викладач кафедри ФКМВ Криворізького державного педагогічного університету.

IMG_9700.JPG

05  грудня 2023 року голова Покровської районної в місті ради Андрій Соколовський вручив відзнаки виконкому спортсменам – переможцям та призерами Всеукраїнських змагань «Кубок нації» з фунакоші шотокан карате, що відбувся у листопаді в місті Черкаси -  Марущак  Анні та її тренеру Барабаш Катерині - викладачу кафедри ФКМВ Криворізького державного педагогічного університету.

24241

ВІТАЄМО!

Закінчився чемпіонат міста з волейболу серед жіночих команд "2023 - рік перемоги України". Збірна команда КДПУ з волейболу виборола І місце, зігравши усі свої матчі з рахунком 3:0.

Склад команди: Коростій В. - гр. ЗОНПм-22, Парицька К. - гр. - ДВП-20, Басс А. - гр. ДВ-19, Пелешко А. - гр. МІ-20, Герасименко В. - гр. ФК-21, Старінська А. - гр. ФК-22.

Команда КДПУ під керівництвом головного тренера, завідувача кафедрир фізичної культури та методики її викладання Батюка Аліма Миколайовича нагороджена кубком за І місце, золотими медалями та дипломом.

Вітаємо наших спортсменок з перемогою і чекаємо на нові здобутки!

Більше фото

C37A3753

22467

27.04.2023 року були проведені змагання «Веселі старти» за участю збірних команд 1-ого та 2-ого курсів спеціальності фізична культура.

В програмі змагань були різноманітні естафети, конкурси, ігри-атракціони.

Організаторами заходу були студенти 3-ого курсу групи ФК-20 під керівництвом старшого викладача кафедри фізичної культури та методики її викладання Макаренко Н.Г.

ФОТО

22226

Студент групи ФК-22 Кащей Святослав  боксував на турнірі у місті Житомир де переміг в усіх  поєдинках і  зайняв перше місце, та виконав норматив Майстер спорту України!

Вітаємо, Святослав, з перемогою та бажаємо не зупинятися на досягнутому і в майбутньому представляти не тільки інтереси нашого Університету, а й всієї України!!!

22209

В Абу-Даби ‒ столиці Об’єднаних Арабських Еміратів та емірату Абу-Дабі на арені джиу-джитсу в Zayed Sports City  відбувся 14 Чемпіонат світу з джиу-джитсу, в якому взяли участь 82 країни. Студент Криворізького державного педагогічного університету, який навчається на 2 курсі природничого факультету за спеціальністю Середня освіта (Фізична культура) Потапов Данил кмс з джиу-джитсу у складі збірної команди України посів 7 місце. Команда в цілому здобула 7 медалей, серед яких 2 золоті.

Бажаємо Данилу успіхів у спортивній і навчальній діяльності!

Посилання на перегляд галереї (фото)

20823

Студентка Криворізького державного педагогічного університету, природничного факультету Захаревич Валерія Майстер спорту України у складі команди національної федерації самбо виборола друге місце на FISU University World Cup Combat Sports (Університетський кубок світу з єдиноборств), що відбувся у турецькому місті Самсун 21-30 вересня 2022 року. Загалом у престижному спортивному форумі взяли участь представники 6 видів єдиноборств: це ‒ бокс, тайський бокс, боротьба, карате, ушу і самбо.

Вітаємо Валерію зі здобутим "сріблом" на змаганнях світового рівня  і бажаємо в подальшому успіхів на спортивній арені.

20236

У Чемпіонаті Світу з самбо серед юніорів, що відбувся в Греції у місті Салоники 15-17 жовтня 2021 року, взяли участь спортсмени з 27 країн світу. Студентка Криворізького державного педагогічного університету, яка навчається на 4 курсі за спеціальністю Середня освіта (Фізична культура) Майстер спорту України Захаревич Валерія, завдяки своїй наполегливості, змагальному досвіду і силі волі у надзвичайно великій конкуренції виборола 2 місце.

Вітаємо срібну призерку чемпіонату світу-2021 і бажаємо їй нових перемог!

211

451

17217

На чемпіонаті України з пляжного самбо серед жінок, який відбувся 4-5 червня 2021 року у місті Затока студентка природничого факультету Криворізького державного педагогічного університету Захаревич Валерія у наполегливій боротьбі зайняла 2 почесне місце. Трохи раніше 4-6 березня на чемпіонаті України з самбо, що відбувся у м.Луцьку, Валерія виконала норму Майстра спорту України.

21

34

Бажаємо Валерії нових успіхів і досягнень у навчанні та спорті!

16105

Закінчився чемпіонат міста з волейболу серед жіночих команд. Команда Криворізького державного педагогічного університету зайняла 2 місце серед команд першої ліги. Команда під керівництвом головного тренера, старшого викладача кафедри фізичної культури та методики її викладання Письменного Олександра Миколайовича, нагороджена кубком, срібними медалями чемпіонату та дипломами департаменту міста у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Криворізької міської ради.

image 72192707image 50416385

15626

26 листопада 2020 року о 14 годині відбудеться шаховий онлайн-турнір "Чемпіон місяця", серед студентів університету. Беріть участь у шаховому онлайн-турнірі разом з іншими гравцями, щоб з'ясувати, хто є найсильнішим шахістом клубу. Покажіть усе, на що ви здатні, та спробуйте посісти перше місце! Посилання на онлайн-турнір та реєстрацію Посилання для реєстрації

03 грудня 2020 року о 14 годині відбудеться шаховий онлайн-турнір, серед студентів та співробітників університету, присвячений пам’яті Володимира Олександровича Ківи.