Кафедра фізичної культури та методики її викладання
Криворізький державний педагогічний університет

04.04.17 р. у парку ім. Богдана Хмельницького відбувся традиційний міський крос, в якому брали участь студенти груп ТОА, ППФ, ФМФ, і як завжди, до нас приєднався випускник нашого університету Алєка Ігор – неодноразовий призер кросового бігу на дистанції 1000м. з результатом 2.45,0, а зараз викладач загальноосвітньої школи. Тож студентам приємно було поспілкуватись і отримати корисні поради досвідченого викладача і спортсмена. Під час змагань командою обговорювались питання техніко-тактичних дій спортсмена, розвиток швидкісної витривалості. Функції секретаря виконували студенти, які навчаються за спеціалізацією фізична культура. Дівчата стартували на дистанції 500 м., а хлопці 1000 м. Добрий рівень витривалості і волі показав Літвінов Сергій 1000 м - 3.04,7. Команді сподобались змагання, а дехто особисто зрозумів вислів «друге дихання», так Гладуш Олександр після змагань пробіг ще сім кіл. Почніть рухатись! І ви відчуєте задоволення, це приємно – бути здоровим !

ctPf7FPwnoQ  YJq V0BtaQ