Фізико-математичний факультет
Математика. Фізика. Інформатика.

17 листопада о 14 годині в актовій залі головного корпусу Криворізького державного педагогічного університету було людно. Ще б пак, адже за мить мав розпочатися конкурс "Студент року" і всім хотілося побачити обрання самої-самої чи самого-самого. В атмосфері витав аромат суперництва, вболівальники готували плакати та квіти своїм фаворитам.

Та спочатку перший проректор Оксана Андріївна Остроушко підвела підсумки різноманітних студентських змагань. В результаті серед здобутків фіз-мату можна відзначити:

– перемогу в конкурсі "Студент – це звучить гордо" в номінації "Lord of scena" (Юлія Лис), в номінації "Як вдома" (Лілія Фортуна);

– 3 місце у грі "Що? Де? Коли?" – команда "Ф";

– перемогу у конкурсі "Селфі з преподом" (Ольга Дайнега). Хоча, здається, всім хотілося побачити оте переможне селфі на екрані:)

А потім розпочалося!

На сцені ефектно з’явились конкурсанти, але наша увага, звісно ж, була прикута до учасниці від ФМФ – Вікторії Десятерик!

2017 11 17 Vika

Візитка.

До створення візитки команда фіз-мату підійшла креативно. Пропонуємо переглянути відео.

Інтелектуальний конкурс.

У інтелектуальному конкурсі Вікторії було поставлено запитання "Яку власну еволюцію Ви простежуєте у себе від вступу?".

Наша дівчинка дала дійсно достойну відповідь, додавши до неї трішки гумору:

"Після вступу і до дійсного часу у мене сформувалось три вміння:

–        висипатися за 3 години;

–        вчити математичний аналіз за ніч;

–        витривалість до холоду – дякую 27-й аудиторії!

Так, цю відповідь узагальнимо до будь-якого студенту фіз-мату, адже наші випускники цінуються славними вміннями швидко відновлювати сили, концентруватися на головному та витривалістю до зовнішніх часто не дуже сприятливих обставин!

Домашнє завдання.

Наше домашнє завдання називалось досить сміливо – "Vitamin Пед"!

2017 11 17 tan2

Деякі рядки з пісні можна занести до збірки перлів педагогічного: "Хто з’явився раніше – "студенти" чи "декани", наш отвєт – раніше з’явився Пед"!

Запальні танці команди підтримки доповнювали композицію та заряджали присутніх позитивною енергією і драйвом!

2017 11 17 tan1

Вносимо пропозицію замість дзвоника поставити приспів з пісні Вікторії:

Хей ти! Що там стоїш? Біжи на пари вже хутчіш!
Хей ти, що там стоїш, біжи на пари вже хутчіш!
Хей ти, що там стоїш біжи на пари вже хутчіш,
Хей ти, ризикуй, покуштуй ВІТАМІН ПЄД!

І хоч ми не отримали звання "Студент року", головне ж – участь, а не перемога, а для нас Вікторія – переможниця, і ми віримо, що її головні перемоги – ще попереду!

До речі, на святі були присутні і журналісти ТРК "Рудана", яких, судячи з відео сюжету, Вікторія зачарувала!

Наша Вікторія з командою підтримки:

2017 11 17 komand