Кафедра фізики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

Перелік наукових публікацій викладачів у періодичному виданні, яке включено до наукометричних баз, зокрема Scopus або Web of Science Core Collection, рекомендованих МОН

ПІБ викладача

Назва публікації

Назва наукометричної бази

Коновал О.А., Слюсаренко М.А.

Аnalysis of the coverage of kinematic effect of the special theory of relativity in the textbooks for secondary educational establishments / О.А. Коnoval, М.А. Slyusarenko // Scientific words Kamianets-Podilsky Ivan Ohienko National University. Series pedagogical / [Editorial Board Members: P/S/ Atamanchuk (Chairman, Scientific Editor) and other]. - Kamianets-Podilsky : Kamianets-Podilsky Ivan Ohienko National University, 2013. – Issue 19: Innovative Technology Management Quality Training of Teachers Physical and Technological Profil. – P. 88-91.

Коновал О.А.

Didactic means of forming students-physicists` critical thinking style in the process of independent work on foreign language / L.P. Kadchenko, О.А. Кonoval // Соllection of scientific papers Kamianets-Podilsky Ivan Ohienko National University. Pedagogical series | [Editor Board: P.S. Atamanchuk (Charman, Scientific Editor) and other]. - Kamianets-Podilsky : Kamianets-Podilsky Ivan Ohienko National University, 2014. - Issue 20: Quality Management Training of Future Teacher in Physical and Technological Profile. – P. 274-277.

Коновал О.А.

Дидактична система управління індивідуалізацією процесу формування дослідницьких умінь учнів при вивченні фізики / О.А. Коновал, Т.І. Туркот // Дидактика фізики як концептуальна основа формування компетентнісних і світоглядних якостей майбутніх фахівців фізико-технологічного профілю : Збірник наук. пр. Кам’янець-Подільського націон. ун-ту імені Івана Огієнка. Серія педагогічна. – Кам’янець-Подільський : Кам’янець-Подільський націон. ун-т імені Івана Огієнка, 2013. – Вип. 21. – С. 38–41.

Балабай Р.М.

Balabai R.M. Electronic Properties of Functionalized Graphene Nanoribbons // Ukr. J. Phys. –  2013. – vol. 58, №.4. – P. 392-400.

Балабай Р.М.

Balabai R.M., Chernikova H.N. Platinum–nickel alloy catalysts for fuel elements //Applied Physics A. –  2014. – Vol. 116, №.2. –P. 649-655.

Балабай Р.М.

Balabai R.M., Gorbanyuk T.I., Litovchenko V.G., Chernikova H.N. Activation of Catalytic Properties of Metal Nanoclusters // Ukr. J. Phys. – 2014. – Vol. 59, № 7. – P. 726-731.

Балабай Р.М.

Balabai R.M., Barilka A.G. Graphene wetting by methanol or water // Ukr. J. Phys. – 2015. – Vol. 60, № 10. – P.1 050-1055.

Балабай Р.М.

Balabai R.M., Gritsulia D.Yu., Litovchenko V.G. Tuning of Electron States of Transition Metal’s Catalysts Using Acceptor’s Atoms: ab initio Calculation // Journal оf  Nano- аnd Electronic Physics. – 2016. – Vol. 8, № 2. – P. 2007 (5pp).

Здещиц В.М.

Дослідження мікросейсмічних явищ техногенного походження // В.М. Здещиц, О.А. Калініченко, П.Г.Пігулевський, Б.І. Рибалко, С.В.Щербіна. //  Геофізичний журнал.– 2015. – №5, – Т. 37. – С. 132 – 142.

Бурак В.І.

Аналіз змісту курсу фізики основної школи за новою програмою / В.І. Бурак // Зб. наук. праць Кам’янець-Подільського національного ун-ту. Серія педагогічна. – Вип. 21: Дидактика фізики як концептуальна основа формування компетентнісних і світоглядних якостей майбутнього фахівця фізико-технологічного профілю. – Кам’янець-Подільський : Інформ.-видавн. відділ К-НДУ, 2015.– С. 171–175.

Google Scholar та Index Copernicus

Кадченко В.М.

Інформаційно-комунікаційні технології як засіб формування позитивної мотивації навчання фізики / В.М. Кадченко, К.О. Біла // Вісник Чернігівського державного педагогічного університету. Вип. 89/ Чернігівський державний педагогічний університет імені Т.Г. Шевченка; гол.ред. Носко М.О. Серія : Педагогічні науки – Чернігів: ЧНПУ, 2011. – С. 85-89.

Слюсаренко М.А.

Створення моделі навчання курсу теоретичної фізики "Електродинаміка" на основі задачного підходу в педагогічних університетах / М. Є. Чумак, М. А. Слюсаренко // Вісник Чернігівського національного педагогічного університету. Педагогічні науки. - 2013. - Вип. 109. - С. 281-285

Слюсаренко М.А.

Проблемний підхід до навчання математичних дисциплін у ВНЗ / М. А. Слюсаренко, О. В. Віхрова // Проблеми сучасної педагогічної освіти. Серія «Педагогіка і психологія» : зб. статей. – Ялта : РВВ КГУ, 2011. – Вип. 33. – Ч. 1. – С. 29–33.

Google S

cholar