Кафедра фізики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

БуракНародився у 1956 р. на Тернопільщині.

У 1979 р закінчив фізичний факультет Київського державного університету ім. Т. Г. Шевченка.

Працював 11 років молодшим науковим співробітником у науково-дослідному і проектному інституті «Механобрчормет».

У Криворізькому педагогічному інституті працює з 2001 р.

Кандидат педагогічних наук з 2009 року. Тема дисертаційного дослідження  «Методика навчання електромагнетизму в основній школі в умовах диференціації навчання».

Викладає навчальні дисципліни «Методика навчання фізики», «Електромагнетизм», «Молекулярна фізика», «Інформаційно-комунікаційні засоби навчання фізики», «Олімпіадні задачі з фізики». Керує науковими дослідженнями студентів з теми «Методика навчання фізики в середній школі».

За весь час наукової та науково-педагогічної діяльності опублікував понад 60 наукових праць, 5 навчальних посібників.

Співпрацює зі школами м. Кривого Рогу. За підготовку переможців міських, обласних, Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики, переможців обласних і Всеукраїнських конкурсів учнівських НДР по лінії МАН нагороджений грамотами обласного відділу освіти та знаком «Відмінник освіти України». За підготовку переможців Міжнародної олімпіади з фізики нагороджений Почесною грамотою Міністерства освіти України.

За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів, плідну науково-педагогічну діяльність нагороджений Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України.

Наукові інтереси : фізика, електромагнетизм, молекулярна фізика, методика навчання фізики в середній та вищій школі.

Майстер спорту з велосипедного туризму.

1997
Грудень 2017