Кафедра фізики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

001Доцент кафедри фізики та методики її навчання Ржепецький Василь Петрович народився 22 листопаду 1946 року.

В 1970 році закінчив фізико-математичний факультет Криворізького державного педагогічного інституту по спеціальності фізика та математика, кваліфікація – вчитель фізики та математики середньої школи.

На кафедрі фізики Криворізького педагогічного інституту працює з листопаду 1973 року на посадах асистента, старшого викладача, завідувача кафедри, доцента.

В 1986 році захистив дисертацію „Электрофизические свойства слоистых систем, сформи-рованных с помощью радиационно-стимулированных процессов” на здобуття наукового ступеня кандидата фізико-математичних наук, в 1987 році одержав вчене звання доцента по кафедрі фізики.

Викладає курси загальної фізики (зокрема курси механіки і молекулярної фізики на фізико-математичному факультеті), методики навчання фізики, практикум «Дослідницькі задачі з фізики», комп’ютерні технології навчання фізики.

З 1993 року викладає фізику в фізико-математичному класі Криворізького обласного ліцею-інтернату для сільської молоді.

В 2000 році нагороджений знаком „Відмінник народної освіти”.

Наукові інтереси: вдосконалення методики викладання фізики в школі та педагогічному навчальному закладі.

Основні напрямки роботи: роль демонстраційного експерименту та впровадження педагогічних програмних засобів у навчальний процес. Загальна кількість публікацій – 52.

За останні 5 років опубліковано 14 робіт, серед яких статті в журналах та методичні посібники для студентів.

Член ліги радіоаматорів України, позивний – uv5efz. Ще одне захоплення – фотографія.