On-line визначники рослин Надрукувати

  Нам студентам екологам доводиться стикатися з проблемами недостачі інформації та неможливостknigiі викладачів постійно бути поруч зі студентом. Тому нам часто доводиться використовувати ресурси Інтернету, але серед маси джерел що можна знайти в посиланнях тільки невелика кількість має цінність для наукової роботи. Ми студенти 5 курсу групи ЕКО-с-09 Богатир О.А., Булахова Ю.В., Корецький С.О. вирішили допомогти молодшим курсам з цим питанням і пропонуємо сайти:        

 

 

On-line визначники рослин

   

Дані сайти рекомендовані для попереднього визначення представників флори. Але, слід зазначити, що остаточний результат погоджується з викладачем чи науковим керівником.

 

1. http://www.zelensad.com.ua/ 

сайт містить інформацію про декоративні види рослин, що використовуються в ландшафтному дизайні та озелененні населених місць.

 

2. http://www.greeninfo.ru/

Переважна частина представників - квіткові рослини та насіння. Ландшафтний дизайн. Енциклопедія. Флористика. Багато цікавих і корисних наукових статей.

 

3. http://www.forestdoctor.ru/

Визначник дерев та чагарників середньої смуги Росії. Догляд та висадка рослин. Корисний для практичних робіт на ділянці.

 

4. http://herbalogya.ru/textbook/index.php

Лікарські рослини. Історія. Всі ази використання, збирання та лікування. Просто цікавий сайт. Дивитись всім!!!!!!!

 

5. http://rus.gflora.com/

Енциклопедія кімнатних рослин. Якщо ви любите кімнатні рослини і хочете знати більше про них, то цей сайт - для вас! Тут описано більше 300 видів рослин і близько тисячі різновидів, виключаючи кактуси. Окрім описів, є інструкції по відходу і розділ із загальними відомостями по догляду за рослинами, визначник рослин і багато що інше.

 

6. http://www.front-garden.ru/

Ландшафтне проектування. Визначник рослин, що використовуються в озелененні. Багато практичних та дійсно корисних порад для початку роботи. Дуже допоможе при курсі «садово- паркового господарства»

 

7. http://www.plantarium.ru/

The best on-line визначник. Цим все сказано. Але рідко є неточності визначення видів.

аукову цінність.    Електронні бібліотеки, каталоги книг

 

В цьому розділі представлено адреси електронних ресурсів бібліотек та електронні зразки книг для абітурієнтів, студентів, аспірантів та викладачів вищих навчальних закладів.

 

1. Бібліотека «Читатель». На даному сайті ви зможете найти інформацію стосовно наступних розділів: природничі науки, математичні, технічні, гуманітарні, медицина, а також енциклопедії, підручники, с/г література та інше. Примітка: для користування даним сайтом необхідна реєстрація.

 

http://chitatel.info/

 

2. Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського. Яка містить два відділи: Інформаційні ресурси бібліотеки (електронний каталог, книги, тематичні зібрання та ін.) і Науково-інформаційні ресурси Інтернету (пошукові системи, бібліотеки України, енциклопедії, словники та ін.). Даний сайт - незамінний помічник при написанні рефератів, курсових  та кваліфікаційних робіт. ПРИМІТКА: ГОТОВІ РЕФЕРАТИ ТА ІНШІ РОБОТИ ШУКАЙТЕ НА ІНШИХ САЙТАХ!!!

 

http://nbuv.gov.ua/

 

3. Електронна бібліотека «Всім, хто навчається». Даний ресурс містить 25 розділів окремих наукових дисциплін, а також корисні програми для школярів та студентів. Примітка: реєстрація не потрібна.

 

http://www.alleng.ru/

 

Останнє оновлення ( 12.Oct.2011 )
 
< Попередня
 

 


Технічна підтримка

Заповнити форму

Авторизація


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

gazeta.png

 

 

pridnprovie.png

 

Номер телефону урядової «гарячої лінії»: 1545
  Урядова «гаряча лінія» працює крім святкових днів та неділі за наступним графіком: понеділок – п’ятниця з 8:00 до 21:00 години, субота – з 8:00 до 19:00 години.
  Дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні, дзвінки з мобільних телефонів оплачуються абонентами відповідно до тарифів оператора мобільного зв’язку.