День Святого Миколая Надрукувати

 ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

 
 Напередодні 19 грудня, а саме цього дня святкуємо День Святого Миколая до дітей України має завітати Святий Миколай і покласти під подушки або у чобітки - миколайчики - приємні подарунки від доброго святого за гарну поведінку протягом року.

 

 

m-1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 m--2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Цього року у ролі святого Миколая і його помічників виступили студенти психолого-педагогічного факультету Криворізького педагогічного інституту  (Д'яков Сергій, Шевченко Руслан, Кобзар Юлія, Календа Вікторія, Буряк Софія, Буряк Анастасія, Павлівська Іванна, Поздняк Аліна, Потерянко Дарина, Рерук Анастасія, Єфанова Вероніка, Абдикаарова Ельвіра, Капітонов Артур, Морозенко Анна, Єрмоленко Катерина, Сушко Анастасія, Каретіна Ольга). 

 

 m-3.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 17 грудня нас радо зустрічали дітки пільгових категорій у затишному залі КЗШ № 8 Центрально-Міського району.
Ми приготували для них феєричне дійство - казку, святково-розважальну програму, а спонсори щиро обдарували малечу подарунками.

 

 m-4-5.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18 грудня нам гостинно відчинила двері адміністрація КЗШ № 60, надавши приміщення шкільної актової зали для привітання маленьких криворіжців із цим теплим святом.
Нам надзвичайно приємно, що тепло сердець, радість і щастя, святкові подарунки  нашим маленьким підопічними ми дарували спільно із службою у справах дітей виконкому Центрально-Міської районної у місті ради. Звичайно, цьому передувала дуже серйозна підготовча робота. Завідувач кафедри теорії і практики початкової освіти, доцент Шимко Ія Миколаївна та заступник декана з виховної роботи  психолого-педагогічного факультету, доцент Размолодчикова Іванна Вікторівна попередньо зустрілися з начальником служби у справах дітей Чумак Оленою Олександрівною та головним спеціалістом сектору з питань опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей Таніч Альоною Юріївною. Детально спланували й обговорили всі найменші деталі дитячого свята.


m-6-7.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 19 грудня під керівництвом доцента кафедри змісту і методики початкового навчання  Кравцової Інни Адамівни ми відвідали Центр соціально-психологічної реабілітації дітей № 1.
Традиційно, ми  презентували дітям казку, яку написали самі студенти. Головним режисером-постановником виступила студентка групи ПНА-12-2 Кобзар Юлія, вона ж у цій казці зіграла роль загадкової Баби Йоги (жінки, яка веде здоровий спосіб життя, правильно харчується та займається йогою).

 m-8.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 m-9.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

За сюжетом казки хлопчик-іграшка Дем'ян, якого чудово представив студент групи ПНФ 12-3 Д'яков Сергій  напередодні свята йде до Святого Миколая аби попросити для свого господаря Петруся нових іграшок, бо хлопчик дуже чемний,  слухняний і ніколи не ображає своїх іграшок. Але завітавши у гості до Миколая Дем'ян зрозумів, що головне у житті це здоров'я. Цього він просить у святого для всіх дітей України. Казка носить повчально-виховний характер, вона сповідує вічні людські цінності: життя, здоров'я, любов.

m-10.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Студенти та професорсько-викладацький склад психолого-педагогічного факультету Криворізького педагогічного інститут щиро вітає всіх із Днем святого Миколая і бажає, нехай кожне найменше свято залишається крихіткою радості у дитячих душах, а Святий Миколай принесе найкращий дарунок - МИР і СПОКІЙ на нашу багатостраждальну Українську землю.

 

 

m-11.jpg

 

 

    

 

Останнє оновлення ( 03.Apr.2015 )
 
< Попередня
 

 


Технічна підтримка

Заповнити форму

Афіша

facebooklike.jpg 
  • afisha3.jpg
  • afisha3.jpg

Презентація ВНЗ

Актуальне

Мультимедійна техніка

Авторизація


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Хто на сайті?

Зараз на сайті: 8 гостей та 1 користувач

Приблизна погода

Find more about Weather in Kryvyi Rih, UR

Популярне на сайті

gazeta.png

 

 

pridnprovie.png

 

Номер телефону урядової «гарячої лінії»: 0-800-507-309
  Урядова «гаряча лінія» працює крім святкових днів та неділі за наступним графіком: понеділок – п’ятниця з 8:00 до 21:00 години, субота – з 8:00 до 19:00 години.
  Дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні, дзвінки з мобільних телефонів оплачуються абонентами відповідно до тарифів оператора мобільного зв’язку.