Кафедра інформатики та прикладної математики
Фізико-математичний факультет

27 по 30 квітня 2017 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулася Міжнародна науково-практична конференція FOSS Lviv — 2017. Конференція присвячена спілкуванню спільноти Free Software й обговоренню перспектив вільного програмного забезпечення в різних сферах людської діяльності.

foss2017

Цьогоріч у конференції традиційно взяли участь студенти спеціальності Інформатика. В доповіді “Переглядач коміксів з динамічною версткою для мобільних платформ” студенти групи І-14 Олександр Голуб, Альбіна Хомінятич та Анастасія Колотій представили свою концепцію вільного програмного забезпечення для перегляду коміксів на мобільних пристроях. Основна відмінність від аналогів полягає в ідеї динамічної верстки. Іншими словами, розташування кадрів коміксу здійснюється не на етапі створення, а на етапі перегляду, що дозволяє комфортно переглядати його на пристроях із різними пропорціями й роздільною здатністю. Завдяки використанню відкритого фреймворку Kivy програмне забезпечення може працювати на більшості популярних мобільних платформ.