Кафедра інформатики та прикладної математики
Фізико-математичний факультет

12 жовтня о 15 00 годині відбудеться вебінар

з нагоди початку співпраці Державної науково-технічної бібліотеки України і Clarivate Analytics та відкриття установам доступу до платформи Web of Science

Тема: Можливості платформи Web of Science для науковця, викладача, адміністратора

Тези: Пошук і аналіз інформації в Web of Science Core Collection. Основні помилки, що можуть призвести до відсутності результатів пошуку. Створення власної картотеки статей у референс-менеджері EndNote on-line та оформлення публікацій за форматом певного видання. Аналіз видань за допомогою Journal Citation Report (імпакт-фактор). Авторські ідентифікатори ResearcherID та ORCID.

Тривалість: 1 година

Мова : Українська

Спікер: к.б.н. Тихонкова Ірина

Варіанти участі:

1. Для тих, хто планує дивитись вебінар самостійно, необхідна попередня реєстрація за посиланням , після якої Ви отримаєте лист з гіперпосиланням, за яким необхідно перейти за 10 хвилин до початку вебінару. Зважайте що WebeX більше не підтримує операційну систему ХР.
  2. Для тих хто, в силу певних обставин не має змоги переглянути вебінар удома/на кафедрі, трансляцію вебінару буде організовано у  читальній залі бібліотеки університету (головний корпус).
Жовтень 2017