Кафедра інформатики та прикладної математики
Фізико-математичний факультет
mintiy Освіта КДПУ, спеціальність «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізика та основи інформатики» (2005 р.)
Посада Доцент кафедри ІПМ
Науковий ступінь і звання Кандидат педагогічних наук, доцент
Дисципліни

Цифрові технології в освіті

Тестування програмного забезпечення

Цифрова грамотність сучасного вчителя

Тема кандидатської дисертації Формування у студентів педагогічних університетів компетентностей з програмування на основі функціонального підходу (2013 р.)
Інтереси Цифрові технології в освіті, комбіноване навчання
Бібліометрія

Репозитарій КДПУ

Контактна інформація [email protected]
В університеті працює з 2005 р.

Мінтій Ірина Сергіївна народилась 12 лютого 1983 р. в селі Миколаївка Софіївського району Дніпропетровської області. У 2000 р. закінчила Миколаївську середню загальноосвітню школу із золотою медаллю та вступила до Криворізького державного педагогічного університету, навчалася на фізико-математичному факультеті за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізика та основи інформатики». У 2005 р. отримала диплом з відзнакою та здобула кваліфікацію «Вчитель фізики, основ інформатики, астрономії і безпеки життєдіяльності».

З липня 2005 р. працювала на посаді старшого лаборанта кафедри інформатики та прикладної математики Криворізького державного педагогічного університету, з вересня 2005 р. – на посаді асистента, з вересня 2013 р. – на посаді старшого викладача. З вересня 2014 р. і донині працює на посаді доцента цієї ж кафедри.

З 2008 р. по 2012 р. навчалася без відриву від виробництва в аспірантурі кафедри теоретичних основ інформатики Інституту інформатики Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова за спеціальністю 13.00.02 – теорія та методика навчання (інформатика). У квітні 2013 р. успішно захистила дисертацію на тему «Формування у студентів педагогічних університетів компетентностей з програмування на основі функціонального підходу», на основі чого І. С. Мінтій присуджено науковий ступінь кандидата педагогічних наук зі спеціальності теорія та методика навчання (інформатика). У грудні 2015 р. присвоєно вчене звання доцента кафедри інформатики та прикладної математики Криворізького державного педагогічного університету.

І. С. Мінтій є автором більше 40 публікацій.