Кафедра інформатики та прикладної математики
Фізико-математичний факультет
mintiy Освіта КДПУ, спеціальність «Математика та основи інформатики»
Посада Професор кафедри ІПМ
Науковий ступінь і звання Доктор педагогічних наук, професор
Дисципліни Усі
Інтереси Системне програмування; теорія та методика навчання інформатики.
Контактна інформація mail active
Семеріков Сергій Олексійович народився 6 травня 1976 р. в м. Кривий Ріг Дніпропетровської області. В 1993 р. закінчив середню школу № 97. Закінчив Криворізький державний педагогічний інститут у 1998 році за спеціальністю “Математика та основи інформатики”, отримавши диплом спеціаліста, та спеціальністю “Математика”, отримавши диплом магістра. З липня по вересень 1998 р. працював у Криворізькому державному педагогічному інституті на посаді завідувача лабораторією обчислювальної техніки кафедри інформатики та прикладної математики З жовтня 1998 р.по травень 2001 р. - аспірант, а з вересня 1999 р. – асистент тієї ж кафедри (за сумісництвом). 29 травня 2001 р. достроково захистив кандидатську дисертацію та здобув ступінь кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.02 – теорія та методика навчання (інформатика). З червня 2001 р. по лютий 2002 р. – асистент, з березня 2002 р. по січень 2010 р. – доцент кафедри інформатики та прикладної математики Криворізького державного педагогічного університету (вчене звання доцента кафедри інформатики і прикладної математики присвоєно 23 жовтня 2003 року). 22 вересня 2009 року захистив докторську дисертацію та здобув ступінь доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.02 – теорія та методика навчання (інформатика). З лютого по серпень 2010 р. – доцент кафедри комп’ютерних систем автоматизованого управління електроприводом Криворізького металургійного факультету Національної металургійної академії України, у червні-липні 2010 р. – завідувач кафедри педагогіки Криворізького державного педагогічного університету (за сумісництвом). З вересня 2010 р. по серпень 2012 р. – професор кафедри фундаментальних дисциплін Криворізького металургійного факультету Національної металургійної академії України (вчене звання професора кафедри фундаментальних дисциплін присвоєно 10 листопада 2011 року). З вересня по грудень 2012 р. – завідувач кафедри фундаментальних дисциплін ДВНЗ «Криворізький національний університет». З січня 2013 р. по грудень 2015 р. – завідувач кафедри фундаментальних і соціально-гуманітарних дисциплін ДВНЗ «Криворізький національний університет». З січня 2016 р. – завідувач кафедри інженерної педагогіки та мовної підготовки ДВНЗ «Криворізький національний університет», а з вересня – професор кафедри інформатики та прикладної математики ДВНЗ «Криворізький державний педагогічний університет» (за сумісництвом).