Кафедра інформатики та прикладної математики
Фізико-математичний факультет
Soloviev Освіта Криворізький державний педагогічний інститут, загальнотехнічні дисципліни і праця з додатковою спеціальністю «фізика», вчитель трудового навчання і фізики
Посада В.о. зав. кафедри ІПМ
Науковий ступінь і звання Доктор фізико-математичних наук, професор
Дисципліни Ідентифікація динамічних систем, методи обчислень, комп’ютерна математика, чисельні методи, системний аналіз та теорія прийняття рішень.
Інтереси Моделювання складних систем.
Контактна інформація

Соловйов Володимир Миколайович. Закінчив Криворізький педагогічний інститут у 1975р. За розподілом залишився працювати старшим інженером кафедри фізики. З 1979 р. – на викладацькій роботі: асистента, старшого викладача, доцента кафедри математичного аналізу. У 1992 р. очолив створену кафедру інформатики та прикладної математики. З 1981 р. кандидат фізико-математичних наук (01.04.07. – фізика твердого тіла, Політехнічний інститут, м. Ленінград), з 1993 р. – доктор наук з тієї ж спеціальності (Інститут фізики НАН України, м. Київ). У 1997-2000 рр. працював на посаді декана фізико-математичного факультету. З 2000 по 2016 рр. викладав у інших вузах міст Кривого Рогу та Черкас. Відмінник освіти України, нагороджений медалями А.С.Макаренка, «За наукові досягнення».

Автор понад 450 друкованих праць з моделювання складних систем різної природи, прогнозування і попередження критичних і кризових явищ. Підготував 9 кандидатів наук.