Кафедра історії України та правознавства
Факультет географії, туризму та історії

21 листопада 2017 р. відбулося відкриття німецької виставки «Комунізм і його епоха» («Der Kommunismus in seinem Zeitalter») у Кривому Розі.  Підготовлена Фундацією з опрацювання наслідків диктатури СЄПН та Німецьким історичним музеєм, виставка вже була представлена у Києві. В день відкриття виставки у Кривому Розі відбулася панельна дискусія за участі провідних українських науковців: головного наукового співробітника КНУ імені Т. Шевченка, професора Сергія Стельмаха;  головного наукового співробітника Інституту політичних і етнонаціональних досліджень НАН України, доктора історичних наук, професора Юрія Шаповала. Висловити свою думку стосовно природи «надбань» радянського тоталітарного режиму, що призвели до незчисленних людських жертв, а також стосовно визначення ціннісних орієнтирів в подоланні наслідків тоталітаризму була запрошена  і доктор історичних наук, професор кафедри історії України та правознавства КДПУ, співавторка Національної книги пам’яті жертв Голодомору Наталя Романець. Серед іншого, нею була висловлена думка про важливість проведення подібних заходів як знаряддя невтомної просвітницької роботи задля звільнення від панування комуністичних ідей в свідомості багатьох наших сучасників.

komunizm

На відкритті виставки.

Зліва направо: магістрант каф. історії  України та правознавства Д.Шабанін (наук.кер.проф.Н.Р.Романець), к.і.н.,доцент каф.всесвітньої історії В.О.Вєтохіна, к.і.н., доцент каф. історії України та правознавства Р.П.Шляхтич, д.і.н., професор каф.історії України та правознавства Н.Р.Романець.

21 листопада 2017 року.

Бажаючі ознайомитись з експозицією виставки «Комунізм і його епоха» матимуть таку можливість з 22 по 29 листопада 2017 р. в ТРК «Сонячна галерея» (вхід вільний).

Грудень 2017